Rok Ženy 2021 - diár

Výpredaj

Výnimočný diár pre súlad praktického života, cyklov prírody, života a vnútorného sveta Ženy. Autorka: Veronika Riava Skot. Rozmery: 148.5 x 210 mm. Väzba: pevná. Jazyk: slovenský. Počet strán: 220

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3001-08
Obsah balenia:
1 ks

15 € 6,50 € s DPH 13,64 € 5,91 € bez DPH

+ -

Rok Ženy 2021 - diár

Žena = láska, neha, starostlivosť, zodpovednosť, prijatie, pravda, pokora, krása.
 

To sú vlastnosti driemajúce v každej žene, v každom veku, na rôznych úrovniach. Naša duchovná cesta nás každodenným životom môže učiť ako svoje role naplno rozvíjať a uchopiť.
 

Diár prináša súlad praktického denného života, kolobehu prírody a vnútorného ženského sveta. Objav v sebe prirodzené naladenie a šťastie pre seba a svojich milovaných.

Diár obsahuje 220 strán textov pre duchovný a praktický život žien vo všetkých ich úlohách. Obohatením sú autorské omaľovánky podľa archetypov vývoja ženstva od Gabriely Čížovej a autorské omaľovánky byliny mesiaca v časti "Herbár" od Katky Gaherovej. V diári nájdete pravidelné rubriky pre rozvoj ženstva, partnerstva, rodičovstva, zdravia tela a duše, hry, tipy na tvorivosť, aktivity rozvíjajúce vedomé konanie, rituály, prácu s mesačnými cyklami, kalendár plodnosti, praktickú časť pre poznámky v bežnom aj pracovnom živote, bežný prehľad sviatkov, slovanský aj slovenský menný kalendár a veľa iného.
 

Vo vnútri diára nájdete:

 • krátky príhovor autorky s návodom, ako pracovať s diárom a plagátom Strom života
 • Ženský kvet života - 4 cykly a ich 4 fázy pre pochopenie a rovnováhu rolí ženy
 • fázy mesiaca s vysvetlením ich významu pre život ženy
 • hra Hierarchie s vysvetlením
 • pravidelné mesačné rubriky pre rozvoj ženstva, partnerstva, rodičovstva, zdravia tela a duše, hry, tipy na tvorivosť, aktivity rozvíjajúce vedomé konanie, rituály, prácu s mesačnými cyklami, praktickú časť pre poznámky v bežnom aj pracovnom živote
 • prehľadný kalendár po týždňoch so slovenskými aj slovanskými menami, sviatkami a dňami pracovného pokoja s priestorom na vlastné zápisky
 • kalendár plodnosti na celý rok 
 • Herbár s obrázkom byliny mesiaca 
 • autorské omaľovánky ženských archetypov a bylín mesiaca
 • súčasťou diára sú farebné stužky - záložky
 • témy na ďalší rok
 • a veľa iného ... 

 

Celý diár si môžete vymaľovávať vďaka autorským omaľovánkam ženských archetypov Gabriely Čížovej a bylín mesiaca Katky Gaherovej, stačí si pripraviť farbičky a dopriať si pokojné miesto a čas.

Všetko na recyklovanom papieri vhodnom na maľovanie, kreslenie, zápisky, atď.


Ak vás zaujmú témy v diári a chceli by ste si ich doplniť o minuloročné témy, vydanie z roku 2020 je možné dokúpiť si za výpredajovú cenu 6,50 €  :-)

 

Diár Rok ženy 2021 pripravila Veronika Riava Skot.

"Prajem Ti drahá Žena chuť a silu tvoriť a žiť v harmónii, nech si slnkom čo žiari aj v zamračených dňoch pre seba a svojich milovaných."

Slová autorky:

"Považujem sa za veľmi šťastnú ženu. Život mi priniesol do cesty neuveriteľnú paletu skúseností. V pomerne mladom veku mi je dovolené vidieť a rozumieť súvislostiam tak, aby ich správne použitie prinášalo kvalitu do života mne a tým, ktorých na svojej ceste stretám. Som ženou, matkou, manželkou, pomocníčkou, priateľkou, sestrou, dcérou, tŕňom v oku, nevestou ... dnes v tomto poradí. Každý deň sa naučím o živote čosi, čo mi otvára nové dvere k šťastiu. Za najvyššiu kvalitu považujem život v pravde, v hlbokej bezpodmienečnej láske a spojení s prírodou. Verím, že som na ceste k nej a tvorím v súlade s túžbou ponúknuť túto možnosť aj iným. Tým, ktorým práve spôsob podobný môjmu, patrí do života."

 

Veronika Riava Scot (predtým Veronika Pisárová) vytvorila ešte jedno dielko, knihu Jedna z ciest, ktorá môže byť skvelou inšpiráciou a pomocníkom pri vašom posune na tej vašej ceste.