Rok Ženy 2023 - diár

Výpredaj

Výnimočný diár pre tvorivé ženy na ceste k prirodzenej kvalite života. Priblíži ťa k tvojmu stredu v každodennom živote. Autorka: Veronika Riava Skot. Rozmery: 150 x 215 mm. Väzba: pevná. Jazyk: slovenský.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
Ihneď
Obj. čislo:
3001-32
Obsah balenia:
1 ks

15 € 10 € s DPH 13,64 € 9,09 € bez DPH

+ -

Rok Ženy 2023 - diár

Nové vydanie ženského sprievodcu každodenným životom na rok 2023 

Predstavujem Ti diár pre ženy Rok Ženy. Je to dielo založené na bežnej životnej praxi vo všetkých témach ženstva. Jeho poslaním je zdieľanie múdrosti a podpora spolupráce a opory medzi ženami.

Texty a celý koncept som skoncipovala ja – autorka – Veronika Riava Skot. O ilustrácie som tentoraz požiadala nadané tvorkyne Simonku Štulrajterovú, Katku Gahérovú a Gabrielu Čížovú.
Grafiku a spracovanie mojich podkladov uchopila a do celkového diela doladila Alenka Kubalcová.

 

Diár tento rok obsahuje 7 pravidelných mesačných rubrík : sexualita, život bylín, živly, kondička a telesná disciplína, iná strava, hudba pre dušu, ukážka z pracovných zošitov pre dušu.


Celý diár je opäť tvorený zároveň ako omaľovánka, obsahuje autorské ilustrácie podľa jednotlivých tém, ktoré si sama majiteľka diára dotvára.

Okrem Hlavných rubrík je v každom mesiaci po týždňoch na dvojstrane dostatok miesta na zápisky (viď ukážka), slovenské, české a slovanské meniny, sviatky a dni pracovného pokoja a pri každom mesiaci strany s riadkami navyše pre tvoje osobné záznamy.

V diári nájdeš aj zvláštny priestor na záznamy o tvojej cyklickosti a plodnosti v malej prehľadnej tabuľke.

Pre tvoju potrebu je pripravený prehľadný celoročný plánovač na rok 2023 a v závere aj na rok 2024.

Diár má tvrdú väzbu, je vytlačený na plne recyklovanom a recyklovateľnom kvalitnom papieri a za každý kus je odvedená tzv. Stromová daň vo forme reálnej výsadby nových stromov každý rok.

V záverečnej časti objavíš ponuku niekoľkých nadaných zdieľajúcich žien, možnosti spolupráce a malé reklamy spriaznených tvorcov. V nasledujúcom vydaní sa k nim môžeš pripojiť aj ty – zdarma.

 

Tento rok je prílohou k diáru hárok nálepiek na prehľadné označenie strán zvonku, kedže je diár obsažný ešte viac ako vždy.

 

Diár Rok ženy 2023 pripravila Veronika Riava Skot.

"Prajem Ti drahá Žena chuť a silu tvoriť a žiť v harmónii, nech si slnkom, čo žiari aj v zamračených dňoch pre seba a svojich milovaných."

Slová autorky:

"Drahá Žena!

Po štvrtý krát sa Ti predstavujem, pretože aj dnes, keď dopisujem túto časť svojej tvorby, som Nová.
Mám takmer 36 rokov, no moja duša sa cíti v mnohých momentoch oveľa mladšia a niekedy desivo a inokedy láskavo stará. Za uplynulý rok som si najviac užívala rolu matky, manželky a partnerky. Zanedbala som rolu sestry a dcéry. Zdokonalila som rolu tvorkyne a sprievodkyne.
Našla som harmonickejšie tempo hlavne vďaka ľuďom, ktorých som stretla a tým, ktorí v mojom živote majú stále miesto. Prešla som veľa krásnych miest, zažila nové pohľady v našich bežných životných témach. Pozývam Ťa vojsť do nich spolu so mnou a objavovať novú kvalitu pre seba a svoj ROD.

Prajem Ti na tvojich cestách dostatok chute a síl na tvorenie.
Prajem Ti trpezlivosť a odvahu vidieť pravdu bez skreslení.
Prajem Ti nebáť sa slepých uličiek a všetko, čo prichádza, vnímať ako materiál na ceste k čistejšiemu Bytiu.
Prajem Ti všetko, čo si praješ a pozývam Ťa prijať v tom vždy správnu oporu."

 

Veronika Riava Scot (predtým Veronika Pisárová) vytvorila ešte jedno dielko, knihu Jedna z ciest, ktorá môže byť skvelou inšpiráciou a pomocníkom pri vašom posune na tej vašej ceste.