Sada kariet CYKLICKÁ ŽENA

Novinka

Sada kariet CYKLICKÁ ŽENA bola vytvorená , aby ste sa naučili lepšie porozumieť vášmu ženskému cyklu, jeho dynamike a premenlivosti cez obrazy a archetypy. V 18tich kartách nájdete krásne a popisné stvárnenie jednotlivých fáz vášho ženského cyklu. Pod každou kartou je popis - text, pre priblíženie danej témy. Ku kartám je prekrásna knižôčka s popisom jednotlivých fáz cyklu, aj jednotlivých kariet.

Keď ich budete držať v rukách ucítite aká z nich sála radosť, sebaláska a poznanie toho kto som ako ŽENA.

Dostupnosť:
Na objednávku
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
2023-43-022

26 € s DPH 21,67 € bez DPH

Sada kariet CYKLICKÁ ŽENA

 Sada kariet CYKLICKÁ ŽENA bola vytvorená , aby ste sa naučili lepšie porozumieť vášmu ženskému cyklu, jeho dynamike a premenlivosti cez obrazy a archetypy. V 18tich kartách nájdete krásne a popisné stvárnenie jednotlivých fáz vášho ženského cyklu. Pod každou kartou je popis - text, pre priblíženie danej témy. Ku kartám je prekrásna knižôčka s popisom jednotlivých fáz cyklu, aj jednotlivých kariet. 

 

  Keď ich budete držať v rukách ucítite aká z nich sála radosť, sebaláska a poznanie toho kto som ako ŽENA.

 

 Sada kariet tvorí časť konceptu, ktorý som nazvala VIZUÁLNE LIEČENIE PRE ŽENY. Je to pomôcka ktorú máme denne po ruke. Doma na kuchynskom stole, na nočnom stolíku, vonku v prírode, či pri káve s priateľkami.

 

Celá sada sa dá skladne a prakticky uložiť do pribaleného šifónového vrecúška s rozmerom 14,5 cm x 23 cm.

 

Karty vznikli ako potreba, túžba vrátiť sa späť do svojho vnútra, späť k svojmu ženskému svetu, k duši, k sexualite. Je to druh VIZUÁLNEHO vnútorného ženského LIEČENIA, ktorý prebieha cez silu krásy obrazov priamo prenikajúcich a dotýkajúcich sa našich zranení, či tém v ktorých potrebujeme povzbudenie, alebo vyjasnenie.

 

Veľkosť: Karty : 13,5 cm x 9,5 cm
Šifónové vrecúško : 14,5 cm x 23 cm
Knižka : 10,5 cm x 15 cm
Materiál: potlačený papier
Spôsob výroby: potlač