Sérum na Konečník I´m Woman

Spoj sa s tým najcitlivejším miestom na svojom tele a staraj sa tak o svoj konečník s láskou. Aj tá najintímnejšia časť nášho tela si zaslúži starostlivosť. Balzamovanie je úžasnou praktikou. Obsah: 10 ml

Výrobca:
I´am WOMAN
Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1705-05
Obsah balenia:
1 ks

15 € s DPH 12,50 € bez DPH

+ -

Sérum na Konečník I´m Woman

Tento olejček bol starostlivo zostavený, aby bol tou najlepšou starostlivosťou o tvoj konečník. Kombinácia tých najlepších olejov, ktoré pôsobia hojivo a zároveň sa o tvoj konečník starajú. Esencia tohto séra je nezabudnuteľná. Prebúdza lásku k sebe a navodzuje stratený pocit dôvery.

Sérum na Konečník je synergiou výberových olejov a esencií. Pôsobí ako aromaterapeuticky tak aj harmonizačne v intímnej oblasti.

Skvele pôsobí na prasklinky, jazvy, hemoroidy a ďalšie defekty konečníka. Máme vyskúšané aj na odreniny a poranené miesta.

Použitie:
Naneste vami zvolené množstvo na vaše prsty a aplikujte na váš konečník aj dovnútra. Sústreďte sa na spojenie s vami samotnými a zoznámte sa s miestom, ktoré si zaslúži vašu maximálnu pozornosť a lásku. Kvapku oleja môžete tiež aplikovať na oblasť srdca alebo na iné miesto na tele, ktoré potrebujete podporiť a dať mu maximálnu lásku skrze vedomý dotyk. Konečník je posvätným výstupom tvojho tela.

Zloženie:
oleje
 - ľubovníkový, z Pestreca mariánskeho
esencie - tolu-balzam, myrta, Harmanček modrý

Obsah:
10 ml, 100 ml

Bio kvalita - 100 % prírody v každej kvapke 
 

Odporúčanie:
Aplikujte do oleja vami vybraný kryštál. Kryštály majú blahodárny vplyv na vašu pokožku. Pracujú na jemnohmotných úrovniach vášho tela. Kryštál môžete vložiť so zámerom, ktorý vy sami stanovíte. Kryštál môžete vložiť so zámerom, ktorý si vy sami stanovíte.