Sérum na Yoni I´m Woman

Spoj sa s tým najcitlivejším miestom na svojom tele, spoj sa cez dotyk so svojou Yoni a použi k tomu Sérum, ktoré je blahodárne práve pre túto časť. Obsah: 10 ml

Výrobca:
I´am WOMAN
Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1705-04
Obsah balenia:
1 ks

15 € s DPH 12,50 € bez DPH

+ -

Sérum na Yoni I´m Woman

Teto olejček bol starostlivo zostavený, aby bol tou najlepšou starostlivosťou o tvoju Yoni. Možno si na to nikdy nemyslela, že sa o túto skvostnú časť tela môžeš starať a spojiť sa s ňou cez úžasný olej. Tento produkt vznikol pre podporu sebalásky a starostlivosti. Jeho esencia je veľmi jemná a uvoľňujúca. Kvety ruže vstupujú do tvojho tela skrze túto mimoriadnu starostlivosť a stávajú sa tvojou súčasťou.

Yoni Sérum je synergia výberových olejov a esencií. Pôsobí ako aromaterapeuticky tak aj harmonizačne v intímnej oblasti.

Použitie:
Naneste vami zvolené množstvo na vaše prsty a aplikujte masážou na vašu Yoni. Sústreďte sa na spojenie s vami samotnými a zoznámte sa s miestom, ktoré si zaslúži vašu maximálnu pozornosť a lásku. Kvapku oleja môžete tiež aplikovať na oblasť srdca alebo na iné miesto na tele, ktoré potrebujete podporiť a dať mu maximálnu lásku skrze vedomý dotyk

Vaša Yoni je brána k vašej múdrosti a ženskej sile.

Zloženie:
oleje
 - z pšeničných klíčkov, mandľový, pupalkový
esencie - geránium, ruža, šalvia muškátová

Obsah:
10 ml, 100 ml

Bio kvalita - 100 % prírody v každej kvapke 
 

Odporúčanie:
Aplikujte do oleja vami vybraný kryštál. Kryštály majú blahodárny vplyv na vašu pokožku. Pracujú na jemnohmotných úrovniach vášho tela. Kryštál môžete vložiť so zámerom, ktorý vy sami stanovíte. Kryštál môžete vložiť so zámerom, ktorý si vy sami stanovíte "želám si mať hlbšie spojenie so svojou maternicou, želám si cítiť viac svoju Yoni".