Slipová látková vložka - Kvietky

Slipová vložka z radu Meracus Smile je určená pre slabú menštruáciu alebo pri použití kalíška či menštruačnej hubky ako ich doplnok – je nepriepustná.

Cena je za 1 ks.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1201-05-03
Obsah balenia:
1 ks

5,30 € s DPH 4,42 € bez DPH

+ -

Slipová látková vložka - Kvietky

Hygienická pomôcka pre dni menštruácie - ekologický a príjemný variant klasických vložiek. Slipová vložka je vhodná pre dni slabej menštruácie a hodí sa tiež ako "poistka", pokiaľ skúšate menštruačný kalíšok alebo hubku. Spodnú vrstvu slipovky tvorí nepriepustný (ale priedušný) materiál so záterom.

Prečo použiť slipovú vložku k menštruačnému kalíšku či hubke?

  • Na začiatku používania kalíška si ešte nie ste istá jeho správnou manipuláciou a tenká vložka vám tak ušetrí nervy “čo keď mi kalíšok pretečie”
  • Pri veľmi silnej menštruácii môže kalíšok pretekať – využite slipovú vložku
  • Pri povolenom svalstve panvového dna kalíšok často netesní a slipová vložka môže byť jeho vhodným doplnkom. Povolené svaly súvisia napríklad s vekom alebo so sedavým spôsobom života a je ich možné posilniť pomocou špeciálnych cvikov na posilnenie svalstva panvového dna.
     

Rozmery:
Dĺžka 16 cm, šírka 6 cm alebo 7 cm (podľa zapnutého patentu)

Materiál:
100% bavlna; 80% bavlna, 20% polyester; polyester laminovaný polyuretánom.
Dotykovou vrstvou je hebučký kojenecký plyš, nepriepustnosť zaisťuje PUL vrstva.

Na vložkách môžu byť značky z výroby, tie ale po prvom vypraní zmiznú. Patentky sú vybrané tak, aby farebne ladili a môže sa stať, že sa budú líšiť od tých uvedených na fotke.

Starostlivosť:
Vložky perte do 60 °C na šetrnom pracom programe. Perte najlepšie v ekologickom pracom prostriedku, ktorý v sebe neobsahuje bielidlá. Nepoužívajte odstraňovače škvŕn obsahujúce rozpúšťadlá. Pri sušení v bubnovej sušičke treba dbať na opatrnosť. Zvoľte šetrný proces so zníženou tepelnou aktivitou (teplota, doba sušenia). Žehliť na miernej teplote len z bavlnenej alebo plyšovej strany.

Pre krátkodobé uschovanie vložiek pred a hlavne po použití odporúčame nepriepustnú taštičku.

 

zdroj: www.maluna.cz