Sviečka Menštruačná

Podporuje prepojenie so svojou cyklickosťou a prirodzenosťou. Ukotvuje nás vo vedomom prežívaní menštruácie. Hojí dávne prežitky súvisiace so ženstvom, menštruáciou a uzdravuje vlastný menštruačný príbeh ženy a celého rodu starostlivým spôsobom. Posolstvom tejto sviečky je navrátenie do prvotnej žiariacej sily a mocnej prirodzenosti, ktorá je hlbokým umením každej ženy.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
5000-08
Obsah balenia:
1 ks

14,90 € s DPH 12,42 € bez DPH

+ -

Sviečka Menštruačná

♥ Menštruačná sviečka zahaľuje darmi, ktoré Vás zavinú hebkým svetlom a podporia v prepojení sama so sebou, svojimi koreňmi, Zemou aj vesmírom. Zavedie vás do hlbín Vašej posvätnosti a zaplaví požehnaním na Vašej ženskej ceste.
Je úžasnou sprievodkyňou pre malých aj veľkých, osobné aj spoločné rituály, v ktorých upevňuje náš zámer a otvára brány mnohých darov.

♥ Podporuje prepojenie so svojou cyklickosťou a prirodzenosťou. Ukotvuje nás vo vedomom prežívaní menštruácie. Hojí dávne prežitky súvisiace so ženstvom, menštruáciou a uzdravuje vlastný menštruačný príbeh ženy a celého rodu starostlivým spôsobom.

♥ Spočinutie v bezpečnom priestore hrejivej energie Menštruačnej sviečky, v ponorení do seba samej je oslavou ženskosti každej ženy, ktorá prebúdza svoju jedinečnosť a spanilú vnútornú a vonkajšiu krásu.

♥ Posolstvom tejto sviečky je navrátenie do prvotnej žiariacej sily a mocnej prirodzenosti, ktorá je hlbokým umením každej ženy.


♥ Súčasťou sviečky je nádherný, ručne tvorený šperk, ktorý si môžete zavesiť a nechať sa ním sprevádzať v období svojej menštruácie a knižočka nádherného posolstva Bohyní, ktoré je liečivým a inšpiratívnym pohladením. Viac sa o sviečke môžete dočítať nižšie a ešte viac v knižočke, ktorá je súčasťou každej Menštruačnej sviečky.

♥ Ticho, hebko, vznešene rozvlnila Menštruačná Bohyňa svoje žiariace svetlo, ktoré rozprestrela okolo mňa v jedinečných vibráciách a v obdarovaní svojej živej prítomnosti požehnala stvorenie Menštruačnej sviečky. Tá tvorená v posvätnom kruhu jej požehnania prichádza ako podpora a sprievodkyňa pre všetky ženy a ich vedomé prežívanie menštruácie.

Uctenie si seba samej, svojho ženstva, očarujúcej vnútornej a vonkajšej premenlivosti, schopností, vnútornej spanilosti a krásy svojho tela. Zahalenie hebkých závojov posvätného svetla, ktoré sa rozprestrie sviecou, vedie do hlbín ženskej bytosti, podporuje zvnútornenie, sebareflexiu, rozjímanie a spočinutie v sebe. Cibrí schopnosť pravdivo vnímať svoje potreby - spirituálne a fyzické, otvára veľmi silnú vnútornú vnímavosť, sprístupňuje nové nápady, vhľady, poznanie, pravdy a vedie hlboko za hranice bežného uvažovania, v ktorom nám sú pri vedomom prežívaní menštruácie odhaľované veľké dary.

♥ V červeni Vašich dní si dovoľte vedomé zahalenie posvätnými energiami a vytvorte v sebe a okolo seba kráľovský priestor, v ktorom si uctíte svoju bytosť na všetkých rovinách. Nalaďte sa na svoju magickú cyklickosť a nechajte sebou prúdiť vlny darov menštruácie. Zaplavujte sa starostlivosťou, pozornosťou, láskou a vďačnosťou. Čím hlbšie budete prepojená so sebou, tým viac sa prepojíte so životom. V spolupatričnosti k sebe budete v súlade so všetkým. Menštruačná sviečka je požehnanou sprievodkyňou pre prežívanie vedomej menštruácie, rituály, liečenie rôznych menštruačných nesúladov. rituály Menarche, ženské kruhy, meditácie, liečenie rodinných ženských línií a tém.

(Ak cítite, môžete si pre príležitosť liečenia tiež zažať Sviečku Bohyne Materstva - obe sviečky prichádzajú z veľmi silného spoločenstva a ich moc sa vzájomne silne prelína)
 

Každá Menštruačná sviečka je jedinečná, výnimočná, dlaňami Matky Zeme požehnaná. Spočiňte spolu s ňou v bezpečnom priestore svojej vnútornej svätyne, nechajte sa zahaliť teplým závojom magického svetla, zaplavujúcim vás Všetkým, čo jedinečne potrebujete práve Vy a oslavujte svoje ženstvo, svoju jedinečnosť.

Inšpirujte sa hlbokým posolstvom, čerpajte podporu v modlitbách, napojte sa na ozdravné sily Matky Zeme a sýťte sa požehnaním posvätného kruhu žien.

 

"Napĺňa ma tichou vďačnosťou, že som zo zdrojov čistej Lásky smela stvoriť Menštruačnú sviečku, ktorej jedinečným posolstvom je rozvinutie, podpora a zotavenie ženstva, navrátenie do prvotnej žiariacej sily a mocnej prirodzenosti, ktorá je hlbokým umením každej ženy. Ďakujem spoločenstvu Bohyní, ktoré ma obklopujú, vedú a žehnajú mi. Hlboko sa klaniam a skrze seba Vám odovzdávam ich moc "

autorka sviečok Radana Třešňáková KolcováVýška sviečky: 21 cm.

Priemer sviečky: 5 cm.

Text je iba informačný, pretože v súvislosti s Vašou cestou, jedinečnosťou, zámerom, potrebami a osobným príbehom sa môžu úžitkové hodnoty sviečok premenlivo vyvíjať, meniť a tvoriť to, čo práve potrebujeme. Sú "živé" a aktívne reagujú na každú z nás.