Sviečka Panny Márie

Výsostne čistá energia sviečky Panny Márie nás zaplaví nehou a starostlivosťou, v ktorých sa nás dotkne svojou prítomnosťou a zaplaví nás nekonečnou Milosťou.Toto pole je aktívne v priestore, kde horí svieca a rovnako je táto mocná energia rozptyľovaná naprieč našími Životmi.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
5000-07

13,00 € s DPH 10,83 € bez DPH

+ -

Sviečka Panny Márie

♥ Táto sviečka je výnimočná - je výnimočná rovnako, ako všetky jej predchodkyne a napriek tomu iná, pretože so sebou nesie Silu, ktorá sa celému ľudstvu ešte len odomyká.
 
♥ Chlácholivá a napriek tomu veľmi intenzívna energia je prepojená s ohromujúcim portálom Panny Márie a nesie prekrásnej frekvencie Jej zázračnej sily.
 
♥ Touto sviecou prechádzajú Zdrojové informácie, ktoré sú jej zapálením aktivované a nesú veľmi významné dary pre každého z nás.
 
 ♥ Kráľovná všetkých národov prichádza po Nebeskom schodisku na Zem a otvára nám svoje nejláskavejšie srdce plné najhlbšej lásky, ktorou nás túži nasýtiť a cez ktorú sa nám dostane mnoho precitnutia.
 
♥ Rozprýštená energia siahajúca k samotnej Podstate a ďaleko za ňu prichádza skrze Jej rozvinutý portál a Mária zahalená v rúchu Božskej krásy zostupuje na Zem a prináša so sebou spásu. Jednotlivcom, rodinám, národom, celému svetu.
 
Podporí pretavenie energetických nedostatkov, chorých frekvencií a mnohých bolestí v číre a najláskavejšie Svetlo.
Mnohými rovinami Vašej existencie rozprúdi tisíce a tisíce kvapôčiek Svetla zázrakov, ktoré tečú cez túto sviecu a ktoré prichádzajú darovať nám všetkým Milosť.

 
♥ Prieduchy Svetla, ktoré sviecou Panny Márie prechádzajú, Vás prepoja s najvnútornejšou silou seba samej a vynesú skrz naskrz Vašimi Životmi svieži závan Oslobodenia.
 
♥ Učí nás umeniu oslobodenia od toho, kým sme kedysi boli (alebo od vecí, s ktorými sme boli spätí) a prijatia toho, kým sme teraz. Tým otvára cesty všetkým darom plynúcim z premeny. Rozptyľuje neistotu, stagnáciu, zmar, strach a výrazne násobí hlboké obnovenie sa Zdrojom Svetla.
 
Pretavuje kolektívne oslabené ženstvo, v ktorom sa pra-sila múdreho ženstva roztrieštila a je viditeľnou bolesťou dnešných vzťahov a celej planéty Zem.
 
♥ Zjemňuje, zaplavuje esenciou unikátnej Ženskej výživy, ktorú tak veľmi všetci potrebujeme.
 
♥ Mužom dáva dar načúvania srdcom, prehlbuje vnímavosť, vedie v otváraniu vnútra. Podporuje hojenie vzťahu s matkou, so ženami a vedie láskavou cestou k empatickej symbióze vnútri aj zvonku, k harmonizácii oboch polarít.
 
♥ Zavinuje hebkosťou Božieho svetla, v ktorom povstáva sila Ducha každého z nás.


Viac podrobnejších informácií a krásna modlitba Panny Márie je na visačke, ktorá je súčasťou sviečky.

Výška sviečky: 27 cm.

Priemer sviečky: 5 cm.

Text je iba informačný, pretože v súvislosti s Vašou Cestou, Jedinečnosťou, Zámerom, Potrebami a Osobným príbehom sa môžu úžitkové hodnoty Sviečok premenlivo vyvíjať, meniť a tvoriť to, čo práve potrebujeme. Sú "Živé" a aktívne reagujú na každého z nás.

 

Osobnú prácu na témach sviečky Panna Mária môžete podporiť a znásobiť aj 100% zmesou esenciálnych olejov alebo energetickým parfumom Panna Mária.