Textilný obraz – Bohyňa Beaivi

Novinka

Tlač na plátne - veľká maľba laponskej bohyne Slnka od Wendy Andrews k oslave Bohyne v sebe, ale aj v prírode. K zaveseniu na dvere alebo stenu. Rozmer: 40cm x 125cm.

Dostupnosť:
Na objednávku
Doba dodania:
7 - 14 dní
Obj. čislo:
3003-01-12
Obsah balenia:
1 ks

57,00 € s DPH 47,50 € bez DPH

+ -

Textilný obraz – Bohyňa Beaivi

Nástenná maľba, ktorá rozžiari váš domov. Perfektný textilný obraz na zavesenie na stenu či dvere.


BOHYŇA BEAIVI
 

je Sámska (laponská) Bohyňa Slnka, ktorá žehná SVETLU a NÁDEJI. Navracia svetlo do temných zimných severských krajín a prináša duševnú rovnováhu, plodnosť, rozvoj a nádej.
V čase počas roka, kedy sa Slnko znovu navracalo, bolo rozmazávané rozpustené maslo na zárubne dverí, ako obetina bohyni Beaivi. To preto, aby nabrala dostatok sily dostať sa vyššie a vyššie na oblohu.

Bohyňa Beaivi ťa volá, aby si POVSTALA a ŽIARILA SI!

 

Wendy Andrew
Je úžasná umelkyňa, ktorá tvorí nádherné maľby zobrazujúce premeny a cyklickosť prírody. Okrem toho maľuje tiež obrazy s tematikou ženstva, Bohyní a mytológie. Wendy maľuje už od svojej útlej mladosti, do profesionálnej školy maľovania začala chodiť už v 6 rokoch! Jej maľby boli použité na pohľadniciach, kartách, ale napríklad aj na zberateľskej sérii riadu. Wendy hovorí: „Krása prírody ma vždy inšpirovala a snová ríša mýtov je mojou vášňou. Mojím želaním je, aby moje obrazy pôsobili ako portály, ktoré ľudí prenesú do týchto mýtických ríš a obohatia ich všetkým, čo tu nájdu … „

 

Zdroj: www.ecstatictravel.com