Textilný obraz – Pani divočiny

Výpredaj

Tlač na plátne - veľká maľba lesnej ženy od Wendy Andrews k oslave ženského princípu v sebe, ale aj v prírode. K zaveseniu na dvere alebo stenu. Rozmer: 40 cm x 84 cm.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3003-01-14
Obsah balenia:
1 ks

52,50 € 52,50 € s DPH 43,75 € 43,75 € bez DPH

+ -

Textilný obraz – Pani divočiny

Nástenná maľba lesnej ženy, divožienky, pani lesa, bohyne Artemis ... V tomto archetype divokej a zároveň opatrovateľskej ženy môžete nájsť mnoho aspektov a použiť ju pre skrášlenie vášho domova alebo pre prepojenie sa s archetypom vo vás samých.

Maľba je vytlačená na bavlnenej tkanine, opatrená drevenou tyčkou hore aj dole pre ľahké zavesenie na dvere alebo na stenu.

 

Wendy Andrew
Je úžasná umelkyňa, ktorá tvorí nádherné maľby zobrazujúce premeny a cyklickosť prírody. Okrem toho maľuje tiež obrazy s tematikou ženstva, Bohyní a mytológie. Wendy maľuje už od svojej útlej mladosti, do profesionálnej školy maľovania začala chodiť už v 6 rokoch! Jej maľby boli použité na pohľadniciach, kartách, ale napríklad aj na zberateľskej sérii riadu. Wendy hovorí: „Krása prírody ma vždy inšpirovala a snová ríša mýtov je mojou vášňou. Mojím želaním je, aby moje obrazy pôsobili ako portály, ktoré ľudí prenesú do týchto mýtických ríš a obohatia ich všetkým, čo tu nájdu … „

 

Zdroj: www.ecstatictravel.com