VEDMA

Prívesok vytvorený zo striebra, cínu s prímesou striebra a nádherného ametystu. Takýto veľký kúsok a v takej tmavej a sýtej farbe je vzácnosť. K prívesku je priložená aj nastaviteľná retiazka. Zvoľte si svoj variant.

Výrobca:
DAUREA
Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
4011-55-02

39,00 € s DPH 32,50 € bez DPH

+ -

VEDMA

Prívesok vytvorený zo striebra, cínu s prímesou striebra a nádherného ametystu. Takýto veľký kúsok a v takej tmavej a sýtej farbe je vzácnosť. 

Prívesok je vytvorený zo striebra, cínu s prímesou striebra a prírodných minerálov. Je patinovaný a ošetrený antioxidantom.

Vsadené minerály: ametyst

Veľkosť: 6,2 cm
 

AMETYST

Je kameňom meditácie a očisty ducha. Pomáha oslobodiť sa od starých návykov a prepojiť materiálny svet s duchovným. Je blahodarný na myseľ, ktorú dokáže upokojiť a povzbudiť. Priaznivo pôsobí na schopnosť rozhodovania a pomáha vidieť hlbšie do podstaty vecí. Ametyst podporuje činnosť endokrinného systému, upravuje metabolizmus, detoxikuje, posilňuje imunitný a nervový systém. Prináša zmysel pre spravodlivosť a čestnosť.  Je vhodné odkladať ho na tienisté miesto a nenechávať dlhodobo na priamom slnku kvôli zachovaniu krásnej farby.


K prívesku je priložená aj dĺžkovo nastaviteľná retiazka.