VESNA

Náramok inšpirovaný staroslovanskou Bohyňou Vesnou, ktorá je predstaviteľkou jarného obdobia, mladosti, sviežosti a radosti zo života.

Výrobca:
DAUREA
Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
4011-59
Obsah balenia:
1 ks

24,00 € s DPH 20,00 € bez DPH

+ -

VESNA

Náramok inšpirovaný staroslovanskou Bohyňou Vesnou, ktorá je predstaviteľkou jarného obdobia, mladosti, sviežosti a radosti zo života. Je hravá, nespútaná, bezstarostná a svojou krásou premieňa celé svoje okolie na harmonické miesto. Prináša kvalitu ľahkosti, pestrosti a otvorenosti novým inšpiráciám.

Náramok z kolekcie „Bohyne a ženská mytológia“ je vytvorený výhradne z pravých prírodných minerálov a kvalitných komponentov z chirurgickej ocele. Každý náramok má elegantné balenie, ktoré obsahuje aj zoznam použitých liečivých minerálov, informáciu o starostlivosti o náramok a vyššie uvedený text o Bohyni, ktorou je náramok inšpirovaný.

Veľkosť náramku: 16,8 cm

Minerály: morganit, ruženín, citrín, nefrit, amazonit, aura krištáľ, mesačný kameň


Ako si vybrať svoj náramok?

"Niekedy je najlepšie dať na svoju intuíciu a zvoliť si ten, ktorý Vás ako prvý pritiahne. Môžete sa rozhodovať aj podľa popisu mytologickej postavy, ktorou bol inšpirovaný alebo podľa liečivých účinkov uvedených minerálov, ktorých popisy nájdete na mnohých webstránkach. Niekedy sa stáva, že ženu zaujmú dva veľmi odlišné šperky a nevie sa rozhodnúť. Všimla som si, že mnohokrát jeden z nich predstavuje kvality, ktoré dobre pozná a cíti sa v nich pohodlne, zatiaľ čo ten druhý predstavuje výzvu a príležitosť na posun niekam ďalej. Tu si možno vybrať jeden z nich (ak sa cítite pripravená, odporúčam ten druhý) alebo si vziať obidva a pracovať s týmto prechodom pomalšie a vedomejšie."

autorka náramkov: Daurea