Alchymické esencie a oleje

Alchymické esencie vysoko vibračné vône, ktoré tvorené špeciálnou '' kvapkacou '' technikou. Pracujú vďaka tomu na viacerých úrovniach vedomia. Všetky tieto esencie po zakúpení aktivované na mieru pre konkrétneho človeka. Ich tvorcom je firma Dary Země z ČR.

Kto za produktami značky Dary Země stojí, čím všetkým sú tieto produkty výnimočné a ako prebieha proces ich tvorenia, sa dozviete v rozhovore v tomto článku.

Všetky ponúkané oleje sú ručne vyrábané v ČR a dodávané iba v špeciálnom podporujúcom fialovom skle. Všetky použité základové a esenciálne oleje v produktoch Dary Země sú v BIO kvalite.

Zobrazenie:
Zoradiť:
Mesačný Anjel - olej

Mesačný Anjel - olej

Aktívne pracuje s týmito témami: vnáša svetlo do našej Luny, pomáha spracovať tému VNÚTORNEJ ŽENY. Zvyšuje intuíciu, nehu, jemnosť, napomáha prijímať. Prejasňuje našu vnútornú ženu. Objem: 30 ml

Obj. čislo:
1701-59
Dostupnosť: Na objednávku

13,90 € s DPH 11,58 € bez DPH

+ -
Slnečný Anjel - olej

Slnečný Anjel - olej

Aktívne pracuje s týmito témami: vnáša svetlo do nášho Slnka, pomáha spracovať tému VNÚTORNÉHO MUŽA. Zvyšuje rozhodnosť, silu, dôraznosť, rešpekt, odhodlanie, napomáha aktivite. Prejasňuje nášho vnútorného Muža. Objem: 30 ml

Obj. čislo:
1701-60
Dostupnosť: Na objednávku

13,90 € s DPH 11,58 € bez DPH

+ -