Aniónové vložky s nanočasticami striebra 4 v 1- slipové

Vložky novej generácie vyrobené podľa najnovších vedeckých poznatkov za pomoci najmodernejších technológií, šetrné k životnému prostrediu a bezpečné pre zdravie žien. Eliminujú nepríjemný zápach, stimulujú mikrocirkuláciu krvi a udržiavajú prirodzenú mikroflóru. Dámske vložky ionizované nanočasticami striebra vykazujú účinky dlhodobého infračerveného žiarenia a vytvárajú anióny – tým sa dosahuje antibakteriálny účinok, zlepšuje metabolizmus, aktivujú a regenerujú bunky a posilňuje imunitný systém. Balenie: vložky slipové 6 bal. po 30 ks (spolu 180 vložiek) Môžete si zakúpiť aj samostatný balíček vložiek. Zvoľte si možnosť balenia.

Výrobca:
Fohow
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1201-14-02
Doba dodania:
ihneď

5,20 €

+ -

Aniónové vložky s nanočasticami striebra 4 v 1- slipové

V prípade ochranného nalepenia vložky do rúška, jeho ochrannú funkciu môžete umocniť aj pokvapkaním rúška veľmi silnou ochrannou zmesou esenciálnych olejov PROTECT, BODYGUARD alebo jednodruhovým EO ako napríklad Eucalyptus, Citrón, Kadidlo ... Oporúčané ochranné EO a ich zmesi nájdete TU.

 

Vložky Fohow novej generácie rýchlejšie absorbujú a nie sú deformované. Sú bezpečnejšie, mäkšie, pohodlnejšie a vzdušnejšie ako bežné vložky, majú liečivé účinky a svedomito sa starajú o zdravie žien. Vylepšené vankúšiky Fohow používajú systém 4 v 1 (zelený pásik), pokročilý absorpčný prvok a vylepšený uzavretý balíček s ochranou 360 stupňov. Vďaka použitiu šesťvrstvového materiálu šetrného k životnému prostrediu vložky Fohow prekonávajú podobné produkty iných výrobcov v oblasti priedušnosti, absorpcie vlhkosti, spoľahlivosti a ďalších parametrov.

 

WELLNESS FUNKCIA
Vylepšený zelený pásik 4v1 novej generácie má bakteriostatický (antibakteriálny) účinok, eliminuje nepríjemný zápach, zlepšuje mikrocirkuláciu a pomáha udržiavať optimálnu mikroflóru. K denným vložkám Fohow je prikladaný darčekový test, ktorý kontroluje výskyt zápalových procesov v reprodukčných orgánoch, čo ženám umožňuje kedykoľvek skontrolovať svoj zdravotný stav a včas rozpoznať zdravotné problémy.

 

SYSTÉM 4 V 1 (ZELENÝ PÁSIK)
1) nanočastice striebra: majú antibakteriálny účinok, znižujú prípadný zápal, udržujú optimálnu acidobázickú rovnováhu reprodukčných orgánov, znižujú riziko gynekologického zápalu
2) dlhovlnné infračervené žiarenie: zlepšuje mikrocirkuláciu krvi, zlepšuje imunitu
3) anióny: majú baktericídny účinok, eliminujú nepríjemný zápach, zmierňujú zápaly, nemajú vedľajšie účinky
4) magnety: aktivujú magnetické pole tela, podporujú zdravý metabolizmus, zabraňujú zápalovým procesom v reprodukčných orgánoch

 

MäKKOSŤ a POHODLIE
Vonkajšia vrstva netkaného materiálu dodáva pocit mäkkosti a pohodlia, rýchlo absorbuje vlhkosť, je úplne bezpečná, vhodná pre citlivú pokožku.

 

SUCHOSŤ A PRIEDUŠNOSŤ
Membránová základňa vložky je dobre priedušná, ale zároveň si uchováva vlhkosť, zaisťuje dlhodobú povrchovú "suchosť" a pohodlie. Membránová základná nepriepustná vrstva vložiek Fohow značne presahuje základ tých tradičných z plastovej fólie, ktorá neumožňuje prenikaniu vzduchu alebo vlhkosti. Tradičné vložky sú veľmi priedušné, čo spôsobuje zrýchlenú reprodukciu baktérií, ktoré vyvolávajú gynekologické ochorenia. Použitie vylepšeného, ​​absolútne sterilného polymérového absorbentu vysokej molekulovej hmotnosti umožňuje rýchlo absorbovať a spoľahlivo zadržať vlhkosť. Vložka sa nedeformuje ani pri silnom vyťažení.

 

PRIESTOROVÝ DIZAJN HRANY
Vylepšený objemový dizajn so zvýšenou výškou a šírkou okrajov vložky poskytuje dokonalé spojenie s telom a kompletnú ochranu proti úniku.

 

BEZPEČNOSŤ A HYGIENA
1) Pre výrobu vonkajších obalov je použitá potravinárska hliníková fólia. Balenie poskytuje 360 ​​stupňovú ochranu, spoľahlivo chráni obsah pred vlhkosťou, choroboplodnými zárodkami a plesňami. Vložky sú vyrobené na automatizovanej linke, nesiaha sa na ne rukami, čím sa zabráni opätovnému znečisteniu a zaistí sa spoľahlivá ochrana a sterilita.
2) Ako plnivo je použitý sterilný polymér s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktorý spĺňa štátne hygienické normy.
3) Lepiaci základ - špeciálne netoxické a bezpečné lepidlo, ktorého zvyšky na posteľnej bielizni nevyvolávajú gynekologické ochorenia.

 

Patentovaný, technologicky vyspelý výrobok.
Výrobok je šetrný k životnému prostrediu a bezpečný pre zdravie.


Dámske vložky ionizované nanočasticami striebra vykazujú účinky dlhodobého infračerveného žiarenia a vytvárajú anióny.

 

HLAVNÉ ÚČINKY NANOČASTÍC STRIEBRA A ANIÓNOV

Stimulujú látkovú výmenu, vyrovnávajú pomer kyslého a zásaditého prostredia, znižujú množstvo agresívnych foriem kyslíka, posilňujú a aktivujú biologickú činnosť organizmu a imunitu, stimulujú syntézu a uchovanie vitamínov v tele. Stimulujú obnovu a regeneráciu poškodených buniek, urýchľujú hojenie rán, znižujú zjazvenie. Majú antibiotické, protizápalové a analgetické účinky, pôsobia na mnoho druhov baktérií, vírusov, húb (plesní), prvokov. Vykazujú stabilný antibiotický účinok tým, ako málo kompaktných nanočastíc striebra vie už za pár minút zabiť viac ako 650 druhov húb a baktérií. Tým, že vyvádzajú z tela obsiahnuté škodlivé látky, znižujú aj škodlivé účinky na pečeň a obličky. Stimulujú krvný obeh.

Absolútna bezpečnosť – striebro nemá žiadne vedľajšie účinky na ľudský organizmus.

Striebro je bezpečné a účinné antibiotikum, čo dokladá i história. Ionty striebra ovplyvňujú látkovú výmenu bunkového systému baktérií, potláčajú ich dýchanie a bazálny metabolizmus. Baktérie sa udusia. Častice striebra nenapádajú škodlivé mikroorganizmy priamo, ale pôsobia ako katalyzátor, ktorý sa v priebehu času na produkty nespotrebováva, v ľudskom organizme  sa nehromadia, dochádza k ich vylúčeniu. Aktivácia účinku striebra je veľmi rýchla, baktérie, mykózy a niektoré vírusy odumierajú v priebehu 5-6 minút.

Je dokázané, že striebro je účinné proti plesniam a širokej škále baktérií (napr.: Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Chlamidiatrachomatis, Candida albicans) a ďalších patogénov.

 

Čo je to anión?
V obvyklých podmienkach sú molekuly atómov vzduchu neutrálne. Avšak pri ionizácii, ktorá môže prebiehať buď prostredníctvom obyčajného žiarenia, ultrafialovej radiácie, mikrovlnnej radiácie, alebo prostredníctvom obyčajného blesku, molekuly vzduchu strácajú časť záporne nabitých elektrónov obiehajúcich okolo jadra, tie sa naďalej zlučujú s neutrálnymi molekulami, ktorým dávajú záporný náboj. A takéto molekuly sa nazývajú anióny. Človek, ako aj každý iný živý organizmus, nemôže žiť bez aniónov.

Anióny sú bez farby, bez zápachu a existencia záporne nabitých elektrónov na obežných dráhach im umožňuje priťahovať zo vzduchu rôzne mikročastice. Anióny tiež odstraňujú zo vzduchu prach a zabíjajú mikróby. Spojenie „anión – vzduch“ je analógiou spojenia „vitamíny – strava“. Anióny sa často nazývajú „vzdušnými vitamínmi“, „prvkom dlhovekosti“, a „čističom vzduchu“. Užitočné vlastnosti aniónov zostávali dlho nepovšimnuté. Sú veľmi dôležité pre ľudské zdravie. Nemôžeme si dovoliť ich liečivé vlastnosti prehliadať.

Anióny môžu akumulovať a neutralizovať prach, ničiť vírusy nabitými elektrónmi, prenikať do buniek mikróbov a ničiť ich, a tým rušiť negatívne pôsobenie na ľudské zdravie. Čím je vo vzduchu viac aniónov, tým menej je tam mikróbov. Počet aniónov v jednom centimetri kubickom je nasledujúci: 40 – 50 / cm3 v mestských obytných priestoroch, 100 – 200 / cm3 v mestskom vzduchu, 700 – 1.000 / cm3 v otvorenej krajine a viacej než 5.000 / cm3 v horských údoliach a úbočiach hôr. Zdravie ľudí je priamo závislé od obsahu aniónov vo vzduchu.

Čo v skutočnosti prebieha
Očista vnútorného prostredia v malej panve! Okrem toho hygienické, liečebno-preventívne vložky poskytujú žene ochranu pred vonkajším znečistením (napr. pri kúpaní v bazéne a takisto aj v otvorených vodách, napr. v mori, riekach a pod.) Ochrana pred znečistením je dôležitá hlavne v priebehu tehotenstva, počas menštruácie, pred a po operácii v oblasti malej panvy. Vložky nielenže absorbujú cudzorodé organizmy, ale tiež tvoria vysokofrekvenčné vibrácie, ktoré hubia parazitickú mikroflóru.

 

POUŽITÉ MATERIÁLY:
nanotkané materiály, vysoko-molekulárny kompozitný papier v nehorľavom prevedení, priedušná membrána, potravinárska fólia.

 

V BALÍČKU NAVYŠE NÁJDETE!
Kartu samodiagnostika zdravia
Pomocou jednoduchého testu na kontrolnom pásiku si môžete sami skontrolovať svoje zdravie.

NÁVOD NA POUŽITIE KARTY ZDRAVIA:
Pomocou vatového tampónu odoberte vzorku z pošvového sekrétu a aplikujte ho na testovací prúžok. Po 30 sekundách za bežných svetelných podmienok vyhodnotíte výslednú farbu, ktorú porovnáte s priloženým prúžkom.

STAV JE:
1. Normálny
2. Ľahký zápal: vyhľadajte svojho gynekológa
3. Ťažký zápal: určite vyhľadajte svojho gynekológa


 

OBSAH BALENIA:
vložky slipové – 6 balení po 30 ks

strip test PH - 1 ks

Upozornenie:
Prosím, použité výrobky  vyhadzujte v hygienickom obale na k tomu určené miesta, nie do záchodu. Po otvorení obalu skladujte na čistom a suchom mieste. Ak sa necítite dobre, prerušte používanie výrobkov a vyhľadajte lekára!