Cesta Bohyně válečnice

Staňte sa ženou, akou máte byť. Autorka: Heather Ash Amara. Jazyk: český. Počet strán: 196

Dostupnosť:
do 10 dní
Obj. čislo:
3000-46
Doba dodania:
do 10 dní
Obsah balenia:
1 ks

11,00 €

+ -

Cesta Bohyně válečnice

Kniha prvá - Zrození bohyně válečnice sa za veľmi krátku dobu stala oveľa viac, než len knihou. Jej desať lekcií inšpirovalo tisíce žien po celom svete k odvahe získať späť svoju silu, vášeň a slobodu.

V tomto napäto očakávanom pokračovaní Cesta bohyně válečnice ide autorka hlbšie a odhaľuje ďalšie tri piliere Bohyne bojovníčky, ktoré ženám pomôžu putovať ďalej po tejto posvätnej ceste: múdrosť, autenticita a oslava.

• Múdrosť vzniká prirodzene, keď sa učíme počúvať. Nejde o hlasy v našej hlave, ale hlasy v našich bunkách, nášho prirodzeného rozumu a nášho kreatívneho ja.

• Autenticita objíma našu zraniteľnosť, hlúposť a vlastní všetky naše superschopnosti. Prijíma všetko, ako to je, a nie ako by to malo byť.

• Oslava je dôležitá po celú dobu. Sláviť treba aj tie najväčšie porážky.

Pri skúmaní týchto troch pilierov sa Amara ponorí do tém, ako je odpustenie, vzťahy a nájdenie vnútorného pokoja. Naučíte sa získať a udržať emocionálnu rovnováhu, pestovať sebaúctu a cvičiť úprimnú komunikáciu. Táto kniha je - rovnako ako predošlá - plná cvičení a pozorovaní, ktoré vám pomôžu integrovať cestu Bohyne bojovníčky do vášho každodenného života.

Chcite sa stať ženou, ktorou by ste mali byť.