Denník mámy a dcery

Novinka

Vzťah mamy a dcéry je jedinečný a zaslúži si, aby sme sa oň starali. Autorka: Lucie Harnošová. Jazyk: český.

Výrobca:
Knihy pro ženy
Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3000-88
Obsah balenia:
1 ks

18,00 € s DPH 16,36 € bez DPH

+ -

Denník mámy a dcery

Jediné, na čom záleží, je vaša chuť starať sa o krásne a jemné putá medzi ženami, malými aj veľkými. Možno ste si blízke a krásne vám to spoločne plynie. Možno k sebe máte skôr ďaleko a ťažko sa vám nachádzajú spoločné slová. Možno ste sa stratili aj samy sebe a hľadáte cestu späť.

Denník mamy a dcéry je tu pre vás! Vie byť dôverným sprievodcom na ceste objavovania a prehlbovania vášho vzťahu. Pozve vás na prežitie neopakovateľných krásnych chvíľ, vypočuje si vaše zdieľanie a uchová všetky vaše tajomstvá.

Poďte znovu objaviť samy seba aj váš vzťah. Preskúmajte svoje vnútorné poklady, ponorte sa do krásnych ženských tém a darujte si to najcennejšie, čo máte. Spoločný čas, ktorý si skutočne užijete.

 

Čo v Denníku nájdete:

 • STUDNICU INFORMÁCIÍ A INŠPIRÁCIE
  Zaujímavosti o menštruácii, cyklickosti, ženskom tele, rituáloch či komunikačných schopnostiach, a to všetko poňaté tak, aby si svoju inšpiráciu našli dospelé ženy aj dievčatá.
 • INŠPIRÁCIU PRE VEDOMÚ PRÁCU NA VZŤAHU
  Aby sme vo vzťahoch nachádzali pochopenie a rešpekt a žiadna strana sa necítila utláčaná či obmedzovaná. Techniky sú zvolené tak, aby vám pomohli do vzťahu vniesť priestor, slobodu, sviežosť aj prípadné odpustenie.
 • PODPORU SEBALÁSKY A LÁSKY
  Sebavedomie a prijatie seba samej vychádza zo seblásky a tá je kľúčovou zručnosťou v našom živote. Vydajte sa na cestu sebalásky, vďaka ktorej budete tak vyživené a naplnené, že budete rozdávať radosť, lásku a svoje dary svetu.
 • TIPY PRE SPOLOČNE PREŽITÝ ČAS
  Každodenné praktiky, rituálky a zážitky s ktorými sa môžeme hrať a ktoré vám umožnia pozrieť na váš vzťah a život.

 

Zaujímavosti o knihe:

 • Denník má 280 farebných A5 strán.
 • Väzba knihy je šitá a veľmi kvalitná, aby vydržala dlhé roky používania a bola krásna aj po mnohých rokoch, až si ju budú prezerať vnúčatá.
 • Každá stránka má 120g a je skvelá na písanie a výtvarné tvorenie.
 • Kniha vznikala 14 mesiacov.
 • Najväčšia časť knihy bola napísaná na Žítkovej a v Terchovej a dokončená bola na Bali.
 • Do tvorenia bolo postupne zapojených 36 detí a dospievajúcich.

 

 

Nahliadnite do knihy TU 

 

 

Autorkou knihy je Lucie Harnošová:

Som vďačná mamička dvoch dospievajúcich dcér a spokojná manželka a partnerka. Rada objavujem nové témy, skúmam, skúšam a hrám sa. Inšpiruje ma detská spontánnosť a otvorenosť. Milujem dobrodružstvo, slobodu, dobrú kávu, saunovanie, veľryby a liečivé ženské zdieľanie. Som tvorkyňou projektu Alchýmia ženy, organizujem pobyty pre mamy a dcéry, retreaty v zahraničí a online kongresy aj kurzy, ktoré pomáhajú otvárať oči a milovať život.