Falus Love- ruženín

Novinka

Yoni masážny falus z minerálneho kameňa slúži k masáži našich pohlavných orgánov, osobnému vaginálnemu mapovaniu, aktivácii znecitlivených či bolestivých bodov a odstráneniu emočných blokácií. Pomáha rozpúšťať bolestivé miesta a znovu ich oživiť. Jemnou masážou, tlakom či vibráciou zvyšuje citlivosť a prekrvenosť vnútorného prostredia. K tomu prispieva aj energetické pôsobenie zvoleného minerálu.

Výrobca:
I´am WOMAN
Dostupnosť:
Na objednávku
Doba dodania:
14 - 30 dní
Obj. čislo:
1401-06-73
Obsah balenia:
1 ks

169,90 € s DPH 141,58 € bez DPH

+ -

Falus Love- ruženín

Žena, ktorá dospeje do bodu uznania a úcty voči zdrojovému princípu mužstva je bohyňou žijúcou na zemi. Jedná sa o oveľa hlbšiu záležitosť, než sa na prvý pohľad môže zdať.

Falus je možné vkladať do Vašej yoni a očisťovať tak svoju maternicu od nánosov všetkých neslúžiacich energií.

Dodnes v oblasti Indie a Bali sú falusy uctievané a majú svoje obradné chrámy a jaskyne. Na Bali dokonca nájdete pláž plnú sošiek falusov. Málokto vie, že dávno pred Kristom nebol symbolom Boha kríž, ale falus.

Je to niečo, čo sa do slov nedá úplne uchopiť, ale keď k tomuto bodu dospejete, jednoducho viete, čo to pre vás znamená. V našom dnešnom západnom svete môžeme tento unikát použiť ako na liečenie nášho vnútorného muža, našej sexuality aj k harmonizácii maternice.

 

Ako si vybrať svoj yoni kameň?

"Kameň by mal v prvom rade zodpovedať vašej maternici, a nie byť zvolený podľa vašej hlavy. Dajte maternici príležitosť vybrať si správny kameň, ktorý si želá a robí jej dobre.

Tip ako na to:

  • Posaďte sa, polože si ruku na srdce a druhú na maternicu a naviažte s ňou kontakt tak, že sa do nej nadýchnete a vcítite.
  • Akonáhle ju dokážete cítiť, opýtajte sa jej, aký kameň by chcela. Teraz nemyslite, ale seďte úpne ticho, usmievajte sa do maternice a pokojne dýchajte ďalej tak, aby ste dokázali vnímať prianie svojej maternice.

Pri výbere kameňa tiež nezabúdajme, že každá žena je jedinečná a že teda aj pôsobenie každého kameňa môže byť u rôznych žien úplne rozdielne."

Maitreyi D. Piontek: Ženské klenoty 

 

Rozmery: dĺžka 20 - 21 cm, priemer 5 cm (každý kus je originálom, detaily sa môžu mierne líšiť) 

Zloženie: 100% ruženín


Ruženín

Ruženín nesie farbu od svetlučko ružovej po tmavú ružovú. Je to druh kremeňa - krištáľu, ktorý je sfarbený práve do ružova. Tento kryštál nesie hlboké spojenie s vibráciou lásky.
Ruženín podporuje energiu srdca a otvára ho hlbokému liečeniu na fyzickej úrovni. Ruženín pôsobí ako ružová vata, ktorá vás objíme do príjemnej sladkej, láskajúcej energie.

Pre maternicu je tento kameň úplne zásadný. Rozpúšťa v nej negatívne vibrácie a zosilňuje prúd milostnej sebalásky a zdravia. Odporúčame ho začiatočníčkam, ktoré sa rozhodli 
pre liečenie pomocou yoni kryštálu. Ruženín patrí do základnej šperkovnice každej ženy. Zosilňuje energiu bezpodmienečnej lásky a nekonečného mieru.

Je mimoriadne vhodný pre vnútornú prácu v podobe yoni vajíčok a yoni paličiek.  Roller  je úžasným pomocníkom v starostlivosti o tvoju pokožku. Vyrovnáva vrásky, nerovnosti, harmonizuje akné.

 

Upozornenie:
Odporúčame nepoužívať naše produkty k diagnostike alebo liečbe zdravotných problémov. Ak máte vážny zdravotný stav, vždy sa poraďte so svojím lekárom.