FITOINTIMO (10 vaginálnych čapíkov)

Zdravotnícka pomôcka vo forme vaginálnych čapíkov určených na prevenciu a liečbu príznakov vaginálnych infektov mykotického (najmä Candida) alebo bakteriálneho pôvodu. Zmierňuje svrbenie, pálenie, začervenanie sliznice pošvy. Balenie: 10 ks vaginálnych čapíkov.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1401-02

12,99 € s DPH 11,81 € bez DPH

+ -

FITOINTIMO (10 vaginálnych čapíkov)

FITO INTIMO sú prírodné čapíky na prevenciu a liečbu vaginálnych ťažkostí alebo mykóz, ktoré zmierňujú zápal, začervenanie a svrbenie.

Zloženie:
Patentovaný rastlinný komplex CANDI Resolve
– Aloe Vera
– Éterické oleje zo Šalvie
– Extrakt z Čajovníka (Tea Tree)
– Extrakt z grepfruitových semien
– Kyselina mliečna
– Bez parfumu

 

Dávkovanie:
Symptomatická liečba: 1 čapík večer pred spaním po dobu 10 dní
Prevencia: 1 čapík večer pred spaním po dobu 10 dní, cyklicky opakovať podľa potreby.

 

Upozornenie: Čapíky sú určené na vaginálne použitie. Nie sú určené pre deti. Nepoužívajte dlhšie ako 30 po sebe nasledujúcich dní. Nepoužívajte v prípade poranenia sliznice. Ak ste tehotná, alebo dojčíte, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku obsiahnutú v čapíku. 

 

 

„FITOINTIMO sa výborne hodí ako doplnok riešenia ženských ťažkostí, ktoré sa niekedy u žien objavujú po použití Bylinkovej detoxikačnej vaginálnej guľôčky. Keďže táto guľôčka (tiež na prírodnej báze a TČM) detoxikuje prostredie ženských pohlavných orgánov a brušnej dutiny, často sa stáva, že sa po jej užití objaví svrbenie, pálenie, začervenanie ženských pohlavných orgánov. Je to dôsledok vítaného začínajúceho sa čistenia, po ktorom sa môže objaviť vaša skrytá candida (či už v ženských orgánoch alebo črevnom trakte) alebo tiež dôsledok oslabených vnútorných aj vonkajších slizníc, čo sa prejaví následným zápalom, zdurením a začervenaním slizníc. Doliečuje sa to buď bylinkovými výplachmi pošvy až do odznenia ťažkostí alebo je skvelé použiť ako pomocníka FITOINTIMO.“

Pozn. Jana Kečkéšová