Masážna palička Mystery Galaxy - obsidián

Masážna palička z minerálneho kameňa slúži k masáži našich pohlavných orgánov, k osobnému mapovaniu, aktivácii znecitlivených či bolestivých bodov a odstráneniu emočných blokácií. Pomáha rozpúšťať bolestivé miesta a znovu ich oživiť. Jemnou masážou, tlakom či vibráciou zvyšuje citlivosť a prekrvenosť vnútorného prostredia. K tomu prispieva aj energetické pôsobenie zvoleného minerálu.

Výrobca:
I´am WOMAN
Dostupnosť:
Na objednávku
Doba dodania:
14 - 30 dní
Obj. čislo:
1401-06-67

103,90 € s DPH 86,58 € bez DPH

+ -

Masážna palička Mystery Galaxy - obsidián

Masážna palička z minerálneho kameňa slúži k masáži našich pohlavných orgánov, v ktorých sa usadzujú všetky naše nespracované emócie a pocity. V dôsledku toho sa naše vnútorné svaly sťahujú a strácajú citlivosť a prekrvenosť. Jemnou masážou môžeme tieto miesta objaviť a znovu oživiť, čo sa prejaví na našej sexualite a orgazmických schopnostiach. Masážna palička tiež slúži k prehlbovaniu pomalej intimity samej so sebou. Môžeme s ňou preskúmavať reflexológiu našich intímnych partií, ale aj znovu privádzať k citlivosti miesta, ktoré sme mali necitlivé alebo bolestivé. Tieto časti opäť ožívajú orgazmickým potešením. Podporuje tiež naše sebapotešujúce praktiky bez hanby a viny.


Palička Mystery
Anus a anusová oblasť je téma sama o sebe. Okolo tejto témy sa skrýva mnoho vnútorného odporu a nepochopenia. Možno čím viac Vás táto pomôcka môže desiť, tým viac by ste jej mohli dať šancu. Je dobré mať zrelaxovanú aj túto dôležitú časť, pretože tvorí dôležitú súčasť panvového dna. 


Obsidián

Obsidián je tmavý kameň v mnohých odtieňoch. V prírode sa vyskytuje čierny s tmavo modrými odleskami, dúhovými odleskami, alebo mahagónovým sfarbením. 

Patrí do skupiny vulkanického skla, ktoré vzniklo rýchlym tuhnutím lávy. Tento popis znie trochu obyčajne, ale opak je pravdou. Obsidián je jedinečný kameň a jeho energia
je priam úžasná a harmonizujúca.

Tento kameň je mimoriadne silný a jeho účinky sú bleskové. Obsidián pôsobí na negatívne bloky a vzorce, ktoré si prajete dlhodobo spracovať. Tieto bloky pomaly odstraňuje a
podporuje váš posun na novú úroveň vedomia. Tento kameň má uzemňujúce schopnosti a prepája nás so srdcom planéty zeme. Pomáha nám znovu sa nadýchnuť a uveriť 
v naše schopnosti, ktoré si zaslúžia byť na slnku videné.

Obsidián pomáha lonu ženy spracovať negatívne zážitky, ktoré môžu prameniť z rôznych období života.
Prečisťuje všetky patológie a dodáva nám pocit sebaistoty a uzemnenia. Zároveň naše lono ochraňuje a podporuje harmonickú energiu, ktorá potrebuje priamu kultiváciu a starostlivosť.

 

ČESKÁ CERTIFIKÁCIA - Yoni vajíčka, yoni masážne paličky a falusy od I´m Woman sú certifikované Českým gemologickým laboratóriom o pravosti kameňa. Znamená to, že vajíčko alebo palička boli naozaj vyrobené z kameňa, ktorý uvádzame, nie sú nijako farbené ani chemicky opracovávané. 

 

Ako si vybrať yoni kamennú paličku?
Nechajte na seba pôsobiť jej tvar, jej farbu, jej vyžarovanie a nechajte svoju intuíciu, aby vás viedla. Možno ste si prišli pre určitú paličku, ale zrazu vás zaujala úplne iná. Čo je úplne v poriadku, vaša intuícia vás povedie.
 

Rozmery: 8 x 5 cm

Zloženie: 100% obsidián, 1 x zamatové vrecúško pre bezpečné uloženie

Palička k vám príde úplne vyčistená a nabitá čistou energiou. Zámer do svojej paličky už môžete vložiť sama.
Dostanete tiež priložené informácie, ako sa o paličku správne starať a ako s ňou pracovať.

Každý kameň je originálny a líši sa vo svojom vzhľade, preto aj naše paličky môžu mať malé odlišnosti, čo ale považujeme za dokonale jedinečné. Každej žene bude vybraná palička intuitívne a príde k nej presne tá, ktorá je pre ňu určená. Naše paličky sú vyrábané z kameňov tej najlepšej kvality. Pri spracovaní nie sú použité žiadne chemické ani farbiace látky, preto je ich použitie bezpečné
 

Upozornenie:
Odporúčame nepoužívať naše produkty k diagnostike alebo liečbe zdravotných problémov. Ak máte vážny zdravotný stav, vždy sa poraďte so svojím lekárom.