Morská hubka mycia – detská

Detská hubka je vhodná pre umývanie detí a bábätiek. Je extra jemná. Veľkosť 8-9 cm.

Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1101-11
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 ks

8,60 €

+ -

Morská hubka mycia – detská

Jedná sa o výberové morské hubky guľatých a oválnych tvarov z oblasti Floridy, každá je originál. Hubka pre deti je výberom tej najkvalitnejšej morskej vlny, je mäkká a jemná. Hubky majú certifikáciu od Štátneho zdravotného ústavu.

Morské hubky sú úplne prírodného pôvodu, výborne sa znášajú s pokožkou. Po namočení sú príjemne mäkké a hebké. Zbierajú sa v oblastiach teplých morí – Floridy, Kalifornie, Mexického zálivu a Karibiku. Vďaka prírodnému pôvodu sú úplne bez bielidiel, syntetických farbív a škodlivých dioxínov. Hubky nie sú nijako chemicky upravované a ich používanie nezaťažuje prírodu. Obsahujú množstvo minerálnych, telu prospešných zlúčenín, napr. anorganické soli sodíka, jódu, brómu a kremíka.

Životnosť a čistenie
Jedna morská hubka vydrží približne 6 mesiacov. Záleží na tom, ako sa o ňu staráte a ako často ju používate. U umývacích húb doporučujeme pravidelné čistenie a dezinfekciu pomocou čistiacej soli na morské hubky. Soľ rozpustite v primeranom množstve vody o teplote okolo 37 C. Hubku ponorte do roztoku a opakovane stlačte. Potom ju nechajte ponorenú v tomto roztoku min. 5 hodín. Pre zvýšenie účinku soli môžete pridať niekoľko kvapiek citrónovej šťavy. Po vyčistení dôkladne prepláchnite čistou vodou.
Upozornenie suchú hubku nikdy nestláčajte, zničí sa tak jej štruktúra.

 

zdroj: www.kalisek.cz