Yoni vajíčko Galaxy – obsidián

Akcia

Veľmi silný ochranný kameň pred magickými útokmi, zlom a všetkou negativitou. Vedie vás do vášho najhlbšieho vnútra, vynáša na povrch pravdu a všetky nevyriešené rozpory. Zvoľte si váš variant: s dierkou alebo bez dierk


Výrobca:
I´am WOMAN
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1401-06-07-02
Obsah balenia:
1 ks

29,90 € 25 € s DPH 24,92 € 20,83 € bez DPH

+ -

Yoni vajíčko Galaxy – obsidián


Táto prekrásna praktika k nám prichádza z taoizmu. Dlhú dobu bola utajovaná a prístupná len členom kráľovskej rodiny, pretože vedeli, že sexuálna energia je veľmi mocná a tvorivá. V dnešnej dobe sú už tieto informácie prístupnejšie, a preto sa môžu tieto praktiky šíriť a zlepšovať každodenný život žien, ktoré počujú ich volanie.
 

Yoni energetické vajíčka z rôznych minerálov môžu byť použité cieľavedome k očisteniu aj ochrane pošvy. Energetické vajíčko je možné zaviesť priamo do pošvy alebo ho prikladať zvonku na maternicu. Pri zavádzaní vajíčka je mimoriadne dôležité, aby ste sa pritom cítili dobre, inak požadovaný efekt nenastane. U vajíčok s dierkou je odporúčané ako šnúrku použiť napríklad zubnú niť bez príchute a fluoridu.

Yoni vajíčka nepoužívajte:

 • behom menštruácie
 • pri ochorení
 • beho tehotenstva
 • keď nie ste vo svojej koži a necítite sa naozaj dobre

 

"Ženy bez maternice: Nemať maternicu nie je dôvodom, prečo by ste sa o ňu už nemali starať, práve naopak. Na energetickej a emocionálnej rovine sú všetky informácie a pocity zachované. Ženy bez maternice by však mali so sebou zaobchádzať zvlášť láskavo a jemne, pretože poranenia a rany sú väčšinou uložené ešte hlbšie než u ostatných žien."

Maitreyi D. Piontek: Ženské klenoty

 

Obsidián

Obsidián vás vedie do najhlbšieho vnútra, vynáša na povrch pravdu a všetko nevyriešené a odsunuté do podvedomia. Čierny obsidián je veľmi silný ochranný kameň pred magickými útokmi, zlom a všetkou negativitou. Ochraňuje nositeľa pred zlými vplyvmi, dodáva vieru vo vlastné sily a schopnosti, láme blokády.

"Obsidián je kameň, ktorý pôsobí silne na telesnej, ale tiež na citovej úrovni. Má veľmi silný očistný účinok. Obsidián je vulkanický kameň, a preto má vulkanické vlastnosti. To znamená, že môže privádzať k výbuchu to, čo je skryté. Obsidián je kameň pre ženy, ktoré sa budú s potešením venovať uzdravovaniu svojej tienistej stránky.

Obsidián má schopnosť:

 • chráiť pred negatívnymi vplyvmi
 • prebúdzať staré spomienky ukryté v tele, vracať do vedomia potlačené emócie a myšlienky
 • prepožičiavať životnú silu
 • pohlcovať bolesť
 • meniť energetické vzory
 • uzemňovať a liečiť"


Maitreyi D. Piontek: Ženské klenoty

 

ČESKÁ CERTIFIKÁCIA - Yoni vajíčka a vaginálne masážne paličky od I´am woman sú certifikované Českým gemologickým laboratóriom o pravosti kameňa. Znamená to, že vajíčko alebo palička boli naozaj vyrobené z kameňa, ktorý uvádzame, nie sú nijako farbené ani chemicky opracovávané. Väčšinou sú vyrobené z jedného kusu kameňa. Naša certifikácia je tá istá ako GIA certifikácia, o ktorej ste možno niektoré z vás už počuli, s tým rozdielom, že GIA certifikáciu poskytuje Americká gemologická spoločnosť a je primárne určená pre americký trh.

 

Benefity yoni vajíčka:

 • Pomáha nám nadviazať spojenie s našou yoni
 • Čím častejšie sme s yoni v kontakte, tým viac vznikajú nové nervové zakončenia, čo spôsobuje väčšiu citlivosť pošvy
 • Získavame nový orgazmický potenciál
 • Podporuje hormonálnu  rovnováhu - stimuluje vaječníky
 • Zvyšuje libido
 • Pracuje s panvovými svalmi a panvovým dnom, ktoré držia všetky životné orgány
   


Ako si vybrať yoni vajíčko?
Nechajte na seba pôsobiť jeho tvar, jeho farbu, jeho vyžarovanie a nechajte svoju intuíciu, aby vás viedla. Možno ste si prišli pre určité vajíčko, ale zrazu vás zaujalo úplne iné. Čo je úplne v poriadku, vaša yoni a intuícia vás povedie.

 

"Kameň by mal v prvom rade zodpovedať vašej maternici, a nie byť zvolený podľa vašej hlavy. Dajte maternici príležitosť vybrať si správny kameň, ktorý si želá a robí jej dobre.

Tip ako na to:

 • Posaďte sa, polože si ruku na srdce a druhú na maternicu a naviažte s ňou kontakt tak, že sa do nej nadýchnete a vcítite.
 • Akonáhle ju dokážete cítiť, opýtajte sa jej, aký kameň by chcela. Teraz nemyslite, ale seďte úpne ticho, usmievajte sa do maternice a pokojne dýchajte ďalej tak, aby ste dokázali vnímať prianie svojej maternice.

Pri výbere kameňa tiež nezabúdajme, že každá žena je jedinečná a že teda aj pôsobenie každého kameňa môže byť u rôznych žien úplne rozdielne."

Maitreyi D. Piontek: Ženské klenoty 


Rozmery: 4,5 x 3 cm

Zloženie: 100% obsidián, 1x zamatový sáčok pre bezpečné uloženie

Vajíčko k vám príde úplne vyčistené a nabité čistou energiou. Zámer do svojho vajíčka už môžete vložiť sama.
Dostanete tiež priložené informácie, ako sa o vajíčko správne starať a ako s ním pracovať.

Každý kameň je originálny a líši sa vo svojom vzhľade, preto aj naše vajíčka môžu mať malé odlišnosti, čo ale považujeme za dokonale jedinečné. Každej žene bude vybrané vajíčko intuitívne a príde k nej presne to, ktoré je pre ňu určené. Naše vajíčka sú vyrábané z kameňov tej najlepšej kvality. Pri spracovaní nie sú použité žiadne chemické ani farbiace látky, preto je ich použitie bezpečné.

 

Čistenie vajíčka:

"Pri používaní yoni vajíčka odovzdávame vajíčku záťaž emócií a negatívne energie a vibrácie. Preto je dôležité vajíčko po použití dôkladne očistiť. Tiež sa môže stať, že vajíčko má po použití odrazu úplne inú farbu alebo je matné. Možno máte dojem, že je špinavé a už sa vám zrazu nepáči. Ale môže to byť tiež tým, že vajíčko prijme toľko napätia, že popraská. Aby ste vajíčko znovu energeticky očistili, podržte ho pod tečúcou studenou vodou, dokiaľ necítite, že sa zbavilo negatívnych energií a vibrácií.

Môže sa tiež stať, že vám vajíčko odoberie toľko trápenia, že ho už nedokážete očistiť a musíte ho obetovať. Preto ho potom aj s obsahom odovzdajte zemi tak, že ho na nejakom peknom mieste zahrabete. 

Pokiaľ chcete zbaviť vajíčko baktérií, prelejte ho vriacou vodou a nechajte ho v nej asi desať minúť." 

Maitreyi D. Piontek: Ženské klenoty


Upozornenie:
Odporúčame nepoužívať naše produkty k diagnostike alebo liečbe zdravotných problémov. Ak máte vážny zdravotný stav, vždy sa poraďte so svojím lekárom.

 

 

zdroj informácií: Maitreyi D. Piontek - Ženské klenoty