Pro příštích sedm generací

Výpredaj

Rada starých múdrych žien predstavuje svoju víziu budúcnosti Zeme. Autorkou knihy je Carol Schaefer. „Múdre ženy celého sveta povstávajú menom všetkého života. Ich príbehy sú ohromujúce a ich posolstvo je mocné a inšpirujúce.“ Sandra Ingerman, autorka Soul Retrieval a Medicine for the Earth. Jazyk: český

Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
3000-12
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 ks

11,50 € 9,20 €

+ -

Pro příštích sedm generací

V niektorých domorodých amerických kultúrach kmeňoví náčelníci s radou starších žien konzultovali všetky rozhodnutia, ktoré sa mali dotýkať celej spoločnosti

Už niekoľko rokov sa schádza Rada babičiek (Grandmothers Council), kruh trinástich starších žien, prevažne šamaniek a liečiteliek, pôvodom z domorodých kultúr z piatich kontinentov, z ktorých niektoré sú žijúcimi legendami svojich národov.

Táto kniha prináša ako ich osobné príbehy, tak aj posolstvo a rady, ktoré môžeme využiť pri príprave potravy pre svoje rodiny, zlepšovanie fyzického a mentálneho zdravia svojho a svojich blízkych aj potieranie násilia, vojen a chudoby.

V knihe svoje úvahy predstavujú tiež múdre ženy Západu vrátane Alice Walker, Glorie Steinem, Helene Norberg-Hodge a Carol Moseley Brown.