Pro příštích sedm generací

Rada starých múdrych žien predstavuje svoju víziu budúcnosti Zeme. Autorkou knihy je Carol Schaefer. „Múdre ženy celého sveta povstávajú menom všetkého života. Ich príbehy sú ohromujúce a ich posolstvo je mocné a inšpirujúce.“ Sandra Ingerman, autorka Soul Retrieval a Medicine for the Earth. Jazyk: český

Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
3000-12
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 ks

11,50 €

+ -

Pro příštích sedm generací

V niektorých domorodých amerických kultúrach kmeňoví náčelníci s radou starších žien konzultovali všetky rozhodnutia, ktoré sa mali dotýkať celej spoločnosti

Už niekoľko rokov sa schádza Rada babičiek (Grandmothers Council), kruh trinástich starších žien, prevažne šamaniek a liečiteliek, pôvodom z domorodých kultúr z piatich kontinentov, z ktorých niektoré sú žijúcimi legendami svojich národov.

Táto kniha prináša ako ich osobné príbehy, tak aj posolstvo a rady, ktoré môžeme využiť pri príprave potravy pre svoje rodiny, zlepšovanie fyzického a mentálneho zdravia svojho a svojich blízkych aj potieranie násilia, vojen a chudoby.

V knihe svoje úvahy predstavujú tiež múdre ženy Západu vrátane Alice Walker, Glorie Steinem, Helene Norberg-Hodge a Carol Moseley Brown.