Probuzení ženské energie

Cesta celosvetového požehnania lona. Späť k autentickému ženstvu. Autorka: Miranda Gray. Autorka Rudého měsíce sprevádza ženy procesom sebaliečenia, ktoré vedie k prirodzenému prežívaniu autentického ženstva. Jazyk: český. Počet strán: 200

Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
3000-17
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 ks

10,50 €

+ -

Probuzení ženské energie

Päťkrát ročne tisíce žien po celom svete nadväzujú medzi sebou spojenie. Nadväzujú spojenie, aby sa vydali na cestu ženského liečenia a návratu k svojmu dávno zabudnutému autentickému ženstvu prostredníctvom celosvetového požehnania lona – prebudenia ženskej energie.

Prečo je energetické centrum lona zásadné pre spokojnú existenciu a šťastie všetkých žien bez ohľadu na vek či fyzickú kondíciu.
Aký význam má Posvätné ženstvo pre moderné ženy a ako obnovené spojenie s týmto princípom pomôže zbaviť váš život stresu.
Ako naplno prijať svoje ženstvo v mužsky orientovanom svete, ktorý neustále odvádza ženy od toho, čo to znamená byť naozaj ženou.

Súčasťou knižky je dvadsaťosemdňová „cesta vedomého žitia“, ktorá slúži ako základný sprievodca po vašej pravej prirodzenosti a ďalej pomáha s liečením a prebudením, ku ktorému dochádza prostredníctvom požehnania lona.
Kniha je plná objavných momentov, meditácií a cvičení určených všetkým ženám – bez ohľadu na to, či majú alebo nemajú lono či cyklus.