Rudý měsíc

Ako chápať a používať tvorivé, sexuálne a spirituálne dary menštruačného cyklu.
Autorkou je Miranda Gray.

(Český jazyk)

Dostupnosť:
Na objednávku
Doba dodania:
do 7 dní
Obj. čislo:
3000-01
Obsah balenia:
1 ks

13,90 € s DPH 12,64 € bez DPH

+ -

Rudý měsíc

Pre našich predkov bol menštruačný cyklus zdrojom nesmierne tvorivých, spirituálnych, sexuálnych, emočných a fyzických energií. Bol darom, ktorý ženám každý mesiac dodával silu k regenerácii, k pôsobeniu na okolitý svet, k prepojeniu sa so zemou a s rodinou a prejavovaniu hlbinnej múdrosti a inšpirácie. S týmto dávnym ženským učením sa môžeme ešte aj dnes stretávať v našej mytológii a rozprávkach.

 

Miranda Gray pripomína súčasným ženám, že k ich životu neodmysliteľne a typicky patrí cyklickosť a vedie ich k prijatiu a prejaveniu vášnivosti, nadšenia a tvorivosti podporovanej cyklom. Skúma ženskú múdrosť obsiahnutú v západných mýtoch a tradičných príbehoch a predkladá aj rôzne praktické cvičenia a metódy.

Rudý měsíc vám pomôže:
* Prijať cyklickosť a prepojiť sa so všetkými rôznymi mocnými energiami štyroch fáz vášho mesačného cyklu
* Tešiť sa z týchto energií a používať ich v oblasti tvorivosti, sexuality a spirituality
* Prijať mýty o cykle aj pre svoj život a nechať sa nimi inšpirovať na svojej ceste
* Vytvoriť si prechodový rituál na prijímanie emócií a na transformáciu

Kniha Vám môže pomôcť nájsť cestu sama k sebe, k svojmu ženstvu a zbaviť sa tak aj mnohých fyzických problémov (bolestivá menštruácia, silná menštruácia ...), ktoré s tým úzko súvisia.

 

Autorkou knihy je Miranda Gray

Miranda Gray (UK) je spisovateľka, umelkyňa, liečiteľka a učiteľka. Niekoľko rokov intenzívne vedie ženské skupiny a workshopy sebarozvoja a kreatívneho písania v Británii, Kanade a Taliansku. Téme ženstva a cyklov sa venuje stále, vedie na túto tému workshopy, prepája kreativitu nášho života s prirodzenosťou menštruačného cyklu. Miranda sa nevyhýba modernému životu žien a vnáša túto múdrosť napríklad aj do podnikania. Spoločne so svojím mužom založila marketingovú a web-dizajnérskou spoločnosť Footmark Media Ltd, kde pôsobí ako kreatívna riaditeľka.