Sérum na Prsia I´am Woman

Novinka

Dotýkaj sa svojich pŕs s láskou a nehou. Skús si urobiť z každodennej starostlivosti o svoje prsia rituál.

Kam svoju pozornosť vkladáš to posilňuješ, tvoje prsia budú prekvitať. Obsah: 50 ml

Výrobca:
I´am WOMAN
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1705-03

24 € s DPH 20 € bez DPH

+ -

Sérum na Prsia I´am Woman

Sérum na Prsia sa skladá z olejov, ktoré blahodárne pôsobia na tvoje Prsia. Sérum je zostavené práve tak, aby bolo príjemnou starostlivosťou a každodenným rituálom spojenia. Ľahko sa vstrebáva a nenecháva prebytočnú mastnotu. Keď sa pravidelne začneš o svoje prsia starať alebo zapojíš do masáže svojho partnera, uvidíš výsledok, ktorý je úžasný. Tvoje prsia sa spevnia a koža bude na dotyk jemná. Energia môže krásne pretekať.

Prsia sú energetickým centrom priamo spojeným s maternicou. Pravidelnou starostlivosťou o svoje prsia dosiahneš väčšu citlivosť a vzrušenie.

Použitie:
Primerané množstvo olejčeka aplikujte na svoje prsia a krúživými pohybmi olej vmasírujte. Predstavte si, akoby neexistovali žiadne pravidlá a vy len ste cítila len dotyk prstov, ktorými sa seba dotýkate. Masírujte sa intuitívne. Počas krátkeho času budete vnímať ako sa vaše prsia prirodzene spevnia a majú krajší tvar.

Zloženie:
oleje
 - mandľový, jojobový, z pšeničných klíčkov, granátové jablko, makadamový
esencie - krvavý pomaranč, geránium, ylang – ylang, fenykel

Obsah:
50 ml, 100 ml

Bio kvalita - 100 % prírody v každej kvapke 
 

Odporúčanie:

Do masáže pŕs odporúčame zapojiť aj svojho partnera a brať túto príjemnosť ako súčasť intímneho života.

Aplikujte do oleja vami vybraný kryštál. Kryštály majú blahodárny vplyv na vašu pokožku. Pracujú na jemnohmotných úrovniach vášho tela. Kryštál môžete vložiť so zámerom, ktorý vy sami stanovíte.