Slipová látková vložka Line Mini čierna

Slipová vložka z radu Meracus Line je určená pre slabú menštruáciu alebo špinenie. Hodí sa tiež pri použití kalíška či menštruačnej hubky ako ich doplnok – je nepriepustná.

Cena je za 1 ks. Slipovka Meracus Line mini je svojím tvarom vhodná aj pre nohavičky typu tanga.

Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
2023-00-03

5 € s DPH 4,17 € bez DPH

+ -

Slipová látková vložka Line Mini čierna

Látková slipová vložka Meracus Line mini

Slipová vložka Line a Line mini je najmenšia látková slipovka, ktorú značka Meracus ponúka. Je veľmi diskrétna a kvalitné materiály zaisťujú nepriepustnosť, priedušnosť, pohodlie a zdravotnú nezávadnost. Slipová vložka je vhodná pre dni slabej menštruácie a hodí sa tiež ako "poistka", pokiaľ skúšate poprvýkrát menštruačný kalíšok alebo menštruačnú hubku. Spodnú vrstvu slipovky tvorí nepriepustný (ale priedušný) materiál so záterom.

Slipovka Meracus Line mini je svojím tvarom vhodná aj pre nohavičky typu tanga.

 

Prečo použiť slipovú vložku k menštruačnému kalíšku či hubke?

  • Na začiatku používania kalíška si ešte nie ste istá jeho správnou manipuláciou a tenká vložka vám tak ušetrí nervy “čo keď mi kalíšok pretečie”
  • Pri veľmi silnej menštruácii môže kalíšok pretekať – využite slipovú vložku
  • Pri povolenom svalstve panvového dna kalíšok často netesní a slipová vložka môže byť jeho vhodným doplnkom. Povolené svaly súvisia napríklad s vekom alebo so sedavým spôsobom života a je ich možné posilniť pomocou špeciálnych cvikov na posilnenie svalstva panvového dna.
     

Rozmery:
Dĺžka 16 cm, šírka 5 cm

Materiál:
vrchná vrstva - 70% bambus, 28% bavlna, 2% polyester; spodná vrstva - 80% bavlna 20% polyester; vnútorná vrstva - 100% polyester laminovaný polyuretánom.
Dotykovou vrstvou je hebučký bambusový aksamit, nepriepustnosť zaisťuje PUL vrstva.

Na vložkách môžu byť značky z výroby, tie ale po prvom vypraní zmiznú. Patentky sú vybrané tak, aby farebne ladili a môže sa stať, že sa budú líšiť od tých uvedených na fotke.

Starostlivosť:
Odporúčame predprať v studenej vode, možno použiť napr.orechové alebo žlčové mydlo. Perte v šetrnom prášku alebo pracom gély bez aviváže na 40-60 stupňov. Pred praním môžete nechať vložku namočenú v studenej vode, vodu meňte každý deň. Žehlite len na miernej teplote na dotykovej strane.

Pre krátkodobé uschovanie vložiek pred a hlavne po použití odporúčame nepriepustnú taštičku.