Světlo v temnotě

Novinka

Jak odpovědet na volání své duše a žít své světlo. Žite svoje Svetlo. Nasledujte to, čo vás napĺňa Svetlom a budete presvetľovať tento svet!. Autorka: Rebecca Campbell. Počet strán: 368. Jazyk: český

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3000-85
Obsah balenia:
1 ks

16,50 € s DPH 15,00 € bez DPH

+ -

Světlo v temnotě

Svetlo v temnote je sprievodca pre nový typ žien, ktoré sú tu preto, aby presvetľovali tento svet.

Je to kniha pre moderné svetlonošky, ktoré súhlasili s tým, že tu budú v tomto historickom období. Aby sme v tomto novom veku mohli prekvitať, je potrebné, aby všetko, čo robíme, autenticky vyjadrovalo to, kým naozaj sme a bolo v súlade s naším pravým ja. Kniha Svetlo v temnote vás privedie domov k volaniu vašej duše, aby ste mohli presvetľovať svet svojou prítomnosťou.

Rebecca Campbell zažila svoje prvé prebudenie v období dospievania, ale keďže v tom čase nemala nikoho, kto by ju viedol, ignorovala volanie svojej duše a začala potláčať svoje svetlo, aby zapadla medzi ostatné. Potom sa jej tesne pred tridsiatymi narodeninami náhle začal jej dovtedy tak vedome tvorený život rúcať pod rukami. Po jedenástich rokoch sa jej rozpadol partnerský vzťah, nečakane jej zomreli dvaja blízki priatelia a takmer cez noc ju prestala vnútorne na úrovni duše napĺňať jej skvelá a úspešná kariéra kreatívnej riaditeľky, v ktorej zožínala jedno ocenenie za druhým. Mala pocit, akoby Vesmír náhle zhasol všetky svetlá, takže jej neostávalo nič iné, než v sebe objaviť svoje vlastné svetlo.

V tejto knihe vám Rebecca pomôže urobiť to isté a objaviť svoje vlastné vnútorné svetlo. Odovzdá vám tu posolstvá od Vesmíru, ktoré prijala prostredníctvom channelingu, podelí sa s vami o svoje skúsenosti na svojej vlastnej ceste a naučí vás praktické techniky, ktoré vám pomôžu znovu sa spojiť s najhlbším stredom svojho bytia. Akonáhle znovu objavíte to, čo už na úrovni svojej duše viete, budete môcť začať dávať svetu to, čo mu môžete priniesť iba vy.

 

Rebecca Campbell je tiež autorkou populárnych kariet pre vašu dušu: Karty Světla