Tvoje plodnost ve tvých rukou

Sprievodca úspešným dosiahnutím tehotenstva a prirodzenou antikoncepciou. Autor: Toni Weschlerová. Počet strán: 581. Jazyk: český.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3000-78
Obsah balenia:
1 ks

29,80 € s DPH 27,09 € bez DPH

+ -

Tvoje plodnost ve tvých rukou

Toto aktualizované vydanie prelomového bestselleru vám poskytne všetky potrebné informácie pre monitorovanie vášho menštruačného cyklu - spolu s aktualizovanými informáciami o najnovších reprodukčných technológiách.
 

"Nabitá informáciami, múdrosťou a humorom - túto knihu musíte mať vo svojej knižnici."
Kolektív autorov The New Our Bodies, Ourselves

 

Ste nespokojné so svojou súčasnou metódou antikoncepcie? Alebo demoralizované svojimi snahami o počatie dieťaťa? Zažívate v rôznych častiach svojho cyklu mätúce príznaky? Tento nedoceniteľný zdroj odpovie na vaše otázky a súčasne vám poskytne úžasné pochopenie vlastného tela.

Kniha Tvoje plodnost ve tvých rukách už pomohla doslova státisícom žien prirodzenou cestou predchádzať tehotenstvu, maximalizovať ich šance na otehotnenie alebo jednoducho získať lepšiu kontrolu nad vlastným gynekologickým a sexuálnym zdravím. Toni Weschlerová podrobne vysvetľuje veľmi prínosnú Metódu sledovania plodnosti (MSP), v angličtine Fertility Awareness Method (FAM), ktorá vám len za pár minút denne umožní:

* užívať si vysoko účinnú a vedecky dokázanú metódu prirodzenej antikoncepcie bez chémie a akýchkoľvek prostriedkov,

* maximalizovať svoje šance na počatie predtým, ako navštívite lekára alebo sa uchýlite k invazívnym možnostiam vyspelých reprodukčných technológií,

* urýchliť liečbu prípadných problémov s plodnosťou možnosťou rýchlo identifikovať prekážky v otehotnení,

* získať kontrolu nad vlastným gynekologickým a sexuálnym zdravím a skutočne ho pochopiť.

 

Aktualizované vydanie obsahuje:

* plne revidovaný a intuitívny systém vedenia záznamov,

* výber personalizovaných vzorových tabuliek pre antikoncepciu, dosiahnutie tehotenstva, dojčenia a menopauzu,

* rozšírenú šestnásťstránkovú farebnú prílohu, ktorá odráža najdôležitejšie koncepty knihy,

* šesť úplne nových kapitol o témach zahŕňajúcich prirodzené vyrovnávanie hladín hormónov, ochrany vašej budúcej plodnosti a troch možných zdravotných problémov, o ktorých by všetky ženy mali vedieť.

 

Ukážka z knihy

 

Tony Weschlerová

má magisterský titul v oblasti verejného zdravia a v USA je celoštátne uznávanou pedagogičkou a hovorkyňou pre oblasť ženského zdravia. Je tiež autorkou knihy Cycle Savvy, ktoré dospievajúcim dievčatám prináša poučenie o ich tele. Býva častým hosťom televíznych a rozhlasových relácií. Toni Weschlerová žije v Seattli v štáte Washington.