Yoni vajíčko Energy – serpentinit

Akcia

Kameň ochrany. Je kameňom radosti, sexuality a životnej energie. Serpentinit je hornina zložená zo serpentínu. Serpentín je uzemňujúci kameň, ktorý pomáha pri meditácii a duchovných prežitkoch.
Zvoľte si svoj variant: s dierkou alebo bez dierky.

Výrobca:
I´am WOMAN
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1401-06-31-06
Obsah balenia:
1 ks

23,90 € 18 € s DPH 19,92 € 15 € bez DPH

+ -

Yoni vajíčko Energy – serpentinit

Táto prekrásna praktika k nám prichádza z taoizmu. Dlhú dobu bola utajovaná a prístupná len členom kráľovskej rodiny, pretože vedeli, že sexuálna energia je veľmi mocná a tvorivá. V dnešnej dobe sú už tieto informácie prístupnejšie, a preto sa môžu tieto praktiky šíriť a zlepšovať každodenný život žien, ktoré počujú ich volanie.
 

Yoni energetické vajíčka z rôznych minerálov môžu byť použité cieľavedome k očisteniu aj ochrane pošvy. Energetické vajíčko je možné zaviesť priamo do pošvy alebo ho prikladať zvonku na maternicu. Pri zavádzaní vajíčka je mimoriadne dôležité, aby ste sa pritom cítili dobre, inak požadovaný efekt nenastane. U vajíčok s dierkou je odporúčané ako šnúrku použiť napríklad zubnú niť bez príchute a fluoridu.

Yoni vajíčka nepoužívajte:

 • behom menštruácie
 • pri ochorení
 • beho tehotenstva
 • keď nie ste vo svojej koži a necítite sa naozaj dobre

 

"Ženy bez maternice: Nemať maternicu nie je dôvodom, prečo by ste sa o ňu už nemali starať, práve naopak. Na energetickej a emocionálnej rovine sú všetky informácie a pocity zachované. Ženy bez maternice by však mali so sebou zaobchádzať zvlášť láskavo a jemne, pretože poranenia a rany sú väčšinou uložené ešte hlbšie než u ostatných žien."

Maitreyi D. Piontek: Ženské klenoty

 

Serpentinit je kameňom radosti, sexuality a životnej energie.

Prináša do života radosť, podporuje životnú energiu. Zvyšuje duševné sily, stanovuje hranice. Priťahuje do života lásku a bohatstvo. Je kameňom ochrany, ktorý zmenšuje chuť hádať sa a podporuje nás v kompromisoch. Stimuluje sexuálne pocity a tým zlepšuje partnerské vzťahy. Ide o uzemňovací kameň, ktorý je silne spätý s prírodnou. V pracovnom živote poslúži ako skvelý pomocník pri rokovaní, pomáha formulovať názory a dodržiavať sľuby.

Pomáha uvoľňovať blokády orgazmu pri sexe. Je vhodný pri poruchách srdcového rytmu, svalových kŕčoch a menštruačných problémoch.

Serpentinit je hornina zložená zo serpentínu.

Serpentín je uzemňujúci kameň, ktorý pomáha pri meditácii a duchovných prežitkoch. Čistí čakry a podnecuje činnosť korunnej čakry. Otvára priestor mentálnym schopnostiam a uľahčuje pochopiť duchovný základ života. Tento kryštál ponúka nové cesty pre rast kundalíni. Napomáha pri opätovnom nachádzaní múdrosti a vyvolávaní spomienok na minulé životy.

Na duševnej úrovni serpentín pomáha získať pocit rastúcej kontroly nad vlastným životom. Vyrovnáva mentálnu a emocionálnu nerovnováhu a napomáha vedome zamerať liečivú energiu k existujúcim problémom.

V rovine fyzického tela dokáže mimoriadne účinne vyčistiť a odbúravať jedovaté látky z tkanív a krvi. Údajne zaisťuje aj dlhovekosť.

Kameň nekonečna (svetlo zelený serpentín) je citlivý, nežne pôsobiaci kameň, ktorý vás spojí s anjelským sprievodcom. Umožňuje vstup do minulosti, súčasnosti a budúcnosti a zároveň všetko dokáže prepojiť do jedného celku. Výborne sa hodí na skúmanie minulých životov, pretože vyvoláva schopnosť súcitiť, odpúšťať sám sebe a zmieriť sa so všetkým, čím ste v minulosti prešli. Ak vlastníte tento kryštál, preniknete do liečivých sfér, kde pobývajú duše medzi životmi. Vďaka tomu sa dá dokončiť liečenie, ktoré sa v minulom živote nepodarilo uzavrieť.

Tento kameň uzdravuje nerovnováhu vzniknutú v minulých životoch a zbaví vás súčasne citovej záťaže pochádzajúcej z predošlých vzťahov. Kryštál položený na hrdlo pomôže hovoriť o minulosti rieši problémy, ktoré pretrvávajú až do prítomnosti. Kameň nekonečna použite, keď sa chcete stretnúť s niekým zo svojej minulosti, pretože pri stretnutí navodí tichú a citlivú atmosféru.

Svetlo zelený serpentín pôsobí výborne pri tíšení bolesti – hlavne menštruačných a svalových kŕčov.

 

V prípade, že máte problém zorientovať sa pri výbere vajíčka vyrobeného z Nefritu, Jadeitu alebo Serpentínu, možno vám, rovnako ako nám, pomôže tento článok

 

ČESKÁ CERTIFIKÁCIA - Yoni vajíčka a vaginálne masážne paličky od I´m Woman sú certifikované Českým gemologickým laboratóriom o pravosti kameňa. Znamená to, že vajíčko alebo palička boli naozaj vyrobené z kameňa, ktorý uvádzame, nie sú nijako chemicky farbené, spájané a sú pravé. Certifikát nie je súčaťou balíčka, je priložená vizuálna fotka. 

 

Benefity yoni vajíčka:

 • Pomáha nám nadviazať spojenie s našou yoni
 • Čím častejšie sme s yoni v kontakte, tým viac vznikajú nové nervové zakončenia, čo spôsobuje väčšiu citlivosť pošvy
 • Získavame nový orgazmický potenciál
 • Podporuje hormonálnu  rovnováhu - stimuluje vaječníky
 • Zvyšuje libido
 • Pracuje s panvovými svalmi a panvovým dnom, ktoré držia všetky životné orgány
   


Ako si vybrať yoni vajíčko?
Nechajte na seba pôsobiť jeho tvar, jeho farbu, jeho vyžarovanie a nechajte svoju intuíciu, aby vás viedla. Možno ste si prišli pre určité vajíčko, ale zrazu vás zaujalo úplne iné. Čo je úplne v poriadku, vaša yoni a intuícia vás povedie.
 

"Kameň by mal v prvom rade zodpovedať vašej maternici, a nie byť zvolený podľa vašej hlavy. Dajte maternici príležitosť vybrať si správny kameň, ktorý si želá a robí jej dobre.

Tip ako na to:

 • Posaďte sa, polože si ruku na srdce a druhú na maternicu a naviažte s ňou kontakt tak, že sa do nej nadýchnete a vcítite.
 • Akonáhle ju dokážete cítiť, opýtajte sa jej, aký kameň by chcela. Teraz nemyslite, ale seďte úpne ticho, usmievajte sa do maternice a pokojne dýchajte ďalej tak, aby ste dokázali vnímať prianie svojej maternice.

Pri výbere kameňa tiež nezabúdajme, že každá žena je jedinečná a že teda aj pôsobenie každého kameňa môže byť u rôznych žien úplne rozdielne."

Maitreyi D. Piontek: Ženské klenoty 


Rozmery: 4,5 x 3 cm

Zloženie: 100% serpentinit, 1x zamatový sáčok pre bezpečné uloženie

Vajíčko k vám príde úplne vyčistené a nabité čistou energiou. Zámer do svojho vajíčka už môžete vložiť sama.
Dostanete tiež priložené informácie, ako sa o vajíčko správne starať a ako s ním pracovať.

Každý kameň je originálny a líši sa vo svojom vzhľade, preto aj naše vajíčka môžu mať malé odlišnosti, čo ale považujeme za dokonale jedinečné. Každej žene bude vybrané vajíčko intuitívne a príde k nej presne to, ktoré je pre ňu určené. Naše vajíčka sú vyrábané z kameňov tej najlepšej kvality. Pri spracovaní nie sú použité žiadne chemické ani farbiace látky, preto je ich použitie bezpečné.
 

Čistenie vajíčka:

"Pri používaní yoni vajíčka odovzdávame vajíčku záťaž emócií a negatívne energie a vibrácie. Preto je dôležité vajíčko po použití dôkladne očistiť. Tiež sa môže stať, že vajíčko má po použití odrazu úplne inú farbu alebo je matné. Možno máte dojem, že je špinavé a už sa vám zrazu nepáči. Ale môže to byť tiež tým, že vajíčko prijme toľko napätia, že popraská. Aby ste vajíčko znovu energeticky očistili, podržte ho pod tečúcou studenou vodou, dokiaľ necítite, že sa zbavilo negatívnych energií a vibrácií.

Môže sa tiež stať, že vám vajíčko odoberie toľko trápenia, že ho už nedokážete očistiť a musíte ho obetovať. Preto ho potom aj s obsahom odovzdajte zemi tak, že ho na nejakom peknom mieste zahrabete. 

Pokiaľ chcete zbaviť vajíčko baktérií, prelejte ho vriacou vodou a nechajte ho v nej asi desať minúť." 

Maitreyi D. Piontek: Ženské klenoty


Upozornenie:
Odporúčame nepoužívať naše produkty k diagnostike alebo liečbe zdravotných problémov. Ak máte vážny zdravotný stav, vždy sa poraďte so svojím lekárom.

 

 

zdroj informácií:

www.geology.cz
www.svetmineralu.cz
www.kamene.vzostup.sk