Yoni vajíčko Purity Set – krištáľ

Krištáľ prejasňuje myseľ, nabíja novou energiou a odstraňuje negatívne emócie a bloky brániace voľnému toku energie v tele. Je to veľmi univerzálny kameň, silný zosilňovač energie, ktorý energiu pohlcuje, uvoľňuje a reguluje, uvádza ju do úplnej harmónie. Set 3 ks vajíčok. Zvoľte si svoj variant: s dierkou alebo bez dierky.

Výrobca:
I´am WOMAN
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1401-06-44-02
Obsah balenia:
1 sada

67 € s DPH 55,83 € bez DPH

+ -

Yoni vajíčko Purity Set – krištáľ

Táto prekrásna praktika k nám prichádza z taoizmu. Dlhú dobu bola utajovaná a prístupná len členom kráľovskej rodiny, pretože vedeli, že sexuálna energia je veľmi mocná a tvorivá. V dnešnej dobe sú už tieto informácie prístupnejšie, a preto sa môžu tieto praktiky šíriť a zlepšovať každodenný život žien, ktoré počujú ich volanie.
 

Yoni energetické vajíčka z rôznych minerálov môžu byť použité cieľavedome k očisteniu aj ochrane pošvy. Energetické vajíčko je možné zaviesť priamo do pošvy alebo ho prikladať zvonku na maternicu. Pri zavádzaní vajíčka je mimoriadne dôležité, aby ste sa pritom cítili dobre, inak požadovaný efekt nenastane. U vajíčok s dierkou je odporúčané ako šnúrku použiť napríklad zubnú niť bez príchute a fluoridu.

Yoni vajíčka nepoužívajte:

 • behom menštruácie
 • pri ochorení
 • beho tehotenstva
 • keď nie ste vo svojej koži a necítite sa naozaj dobre

 

"Ženy bez maternice: Nemať maternicu nie je dôvodom, prečo by ste sa o ňu už nemali starať, práve naopak. Na energetickej a emocionálnej rovine sú všetky informácie a pocity zachované. Ženy bez maternice by však mali so sebou zaobchádzať zvlášť láskavo a jemne, pretože poranenia a rany sú väčšinou uložené ešte hlbšie než u ostatných žien."

Maitreyi D. Piontek: Ženské klenoty
 

Celá sada yoni vajíčok je výborným pomocníkom pre prácu s panvovým dnom. Odporúčame začať od najväčšieho vajíčka a pomocou cvikov posilňovať panvové dno. Postupne vajíčko vymeniť za menšie, čím sa zdvihne úroveň náročnosti cvikov, pretože čím je menšie vajíčko, tým je náročnejšia práca pre panvové dno. Najmenšie vajíčko je preto najnáročnejšie a odporúčame s ním pracovať až po zvládnutí predchádzajúcich dvoch veľkostí.

 

Krištáľ (kremeň)

Krištáľ je bezfarebná odroda kremeňa. Číry a priesvitný krištáľ bol od dávnych čias považovaný za symbol rovnováhy a čistoty a používaný na talizmany. Je to veľmi univerzálny kameň, ktorý je vhodný na všetky zdravotné problémy,
vrátane problémov duše. Tíši bolesti hlavy, posilňuje imunitu, uvádza telo do rovnováhy … Ide o veľmi silný zosilňovač energie, ktorý energiu pohlcuje, uvoľňuje a reguluje, uvádza ju do úplnej harmónie.
Krištáľ prejasňuje myseľ, nabíja novou energiou a odstraňuje negatívne emócie a bloky brániace voľnému toku energie v tele.

 

ČESKÁ CERTIFIKÁCIA - Yoni vajíčka a vaginálne masážne paličky od I´am woman sú certifikované Českým gemologickým laboratóriom o pravosti kameňa. Znamená to, že vajíčko alebo palička boli naozaj vyrobené z kameňa, ktorý uvádzame, nie sú nijako farbené ani chemicky opracovávané. Väčšinou sú vyrobené z jedného kusu kameňa. Naša certifikácia je tá istá ako GIA certifikácia, o ktorej ste možno niektoré z vás už počuli, s tým rozdielom, že GIA certifikáciu poskytuje Americká gemologická spoločnosť a je primárne určená pre americký trh.

 

Benefity yoni vajíčka:

 • Pomáha nám nadviazať spojenie s našou yoni
 • Čím častejšie sme s yoni v kontakte, tým viac vznikajú nové nervové zakončenia, čo spôsobuje väčšiu citlivosť pošvy
 • Získavame nový orgazmický potenciál
 • Podporuje hormonálnu  rovnováhu - stimuluje vaječníky
 • Zvyšuje libido
 • Pracuje s panvovými svalmi a panvovým dnom, ktoré držia všetky životné orgány
   


Ako si vybrať yoni vajíčko?
Nechajte na seba pôsobiť jeho tvar, jeho farbu, jeho vyžarovanie a nechajte svoju intuíciu, aby vás viedla. Možno ste si prišli pre určité vajíčko, ale zrazu vás zaujalo úplne iné. Čo je úplne v poriadku, vaša yoni a intuícia vás povedie.

 

"Kameň by mal v prvom rade zodpovedať vašej maternici, a nie byť zvolený podľa vašej hlavy. Dajte maternici príležitosť vybrať si správny kameň, ktorý si želá a robí jej dobre.

Tip ako na to:

 • Posaďte sa, polože si ruku na srdce a druhú na maternicu a naviažte s ňou kontakt tak, že sa do nej nadýchnete a vcítite.
 • Akonáhle ju dokážete cítiť, opýtajte sa jej, aký kameň by chcela. Teraz nemyslite, ale seďte úpne ticho, usmievajte sa do maternice a pokojne dýchajte ďalej tak, aby ste dokázali vnímať prianie svojej maternice.

Pri výbere kameňa tiež nezabúdajme, že každá žena je jedinečná a že teda aj pôsobenie každého kameňa môže byť u rôznych žien úplne rozdielne."

Maitreyi D. Piontek: Ženské klenoty 

 

Rozmery: 4,5 x 3 cm; 4 x 2,5 cm; 3 x 2 cm

Zloženie: 100% krištáľ, 1x zamatový sáčok pre bezpečné uloženie
 

Vajíčka k vám prídu úplne vyčistené a nabité čistou energiou. Zámer do svojich vajíčok už môžete vložiť sama.
Dostanete tiež priložené informácie, ako sa o vajíčka správne starať a ako s nimi pracovať.


Každý kameň je originálny a líši sa vo svojom vzhľade, preto aj naše vajíčka môžu mať malé odlišnosti, čo ale považujeme za dokonale jedinečné. Každej žene bude vybrané vajíčko intuitívne a príde k nej presne to, ktoré je pre ňu určené. Naše vajíčka sú vyrábané z kameňov tej najlepšej kvality. Pri spracovaní nie sú použité žiadne chemické ani farbiace látky, preto je ich použitie bezpečné.
 

Čistenie vajíčka:

"Pri používaní yoni vajíčka odovzdávame vajíčku záťaž emócií a negatívne energie a vibrácie. Preto je dôležité vajíčko po použití dôkladne očistiť. Tiež sa môže stať, že vajíčko má po použití odrazu úplne inú farbu alebo je matné. Možno máte dojem, že je špinavé a už sa vám zrazu nepáči. Ale môže to byť tiež tým, že vajíčko prijme toľko napätia, že popraská. Aby ste vajíčko znovu energeticky očistili, podržte ho pod tečúcou studenou vodou, dokiaľ necítite, že sa zbavilo negatívnych energií a vibrácií.

Môže sa tiež stať, že vám vajíčko odoberie toľko trápenia, že ho už nedokážete očistiť a musíte ho obetovať. Preto ho potom aj s obsahom odovzdajte zemi tak, že ho na nejakom peknom mieste zahrabete. 

Pokiaľ chcete zbaviť vajíčko baktérií, prelejte ho vriacou vodou a nechajte ho v nej asi desať minúť." 

Maitreyi D. Piontek: Ženské klenoty


Upozornenie:
Odporúčame nepoužívať naše produkty k diagnostike alebo liečbe zdravotných problémov. Ak máte vážny zdravotný stav, vždy sa poraďte so svojím lekárom.

 

 

zdroj informácií: Maitreyi D. Piontek - Ženské klenoty