Ženy, ktoré behali s vlkmi

Mýty a príbehy o archetype Divokej ženy. Kultové dielo o psychológii žien s miliónmi predaných výtlačkov. V každej žene žije mocná sila naplnená zdravými inštinktmi, vášnivou tvorivosťou a nadčasovým poznaním. Túto inštinktívnu podstatu žien zosobňuje Divoká žena. Dnes je ohrozeným druhom, pretože aj keď nám dary nespútanosti prirodzene od narodenia patria, úsilie spoločnosti civilizovať nás do predpísanej role, potláča to skutočné v našej duši. Autorkou knihy je Clarissa Pinkola Estés. Počet strán: 450. Jazyk: slovenský

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3000-10
Obsah balenia:
1 ks

14,90 € s DPH 13,55 € bez DPH

+ -

Ženy, ktoré behali s vlkmi

Mýty a príbehy archetypov divokých žien. V každej žene žije mocná sila, naplnená zdravými inštinktmi, vášnivou tvorivosťou a nesmrteľným poznaním. Je to archetyp divošky, ​​ktorý predstavuje inštinktívny charakter žien. Divoška je ale ohrozeným druhom, pretože aj keď dary nespútanej prírody nám od narodenia patria, snaha spoločnosti „scivilizovať“ nás do strnulých rolí utlmila to hlboké a životodarné posolstvo našich vlastných duší.

V knihe Ženy, ktoré behali s vlkmi sa zaoberá dr. Estes mýtmi, rozprávkami a príbehmi, z ktorých mnohé pochádzajú z jej vlastnej rodiny, s cieľom pomôcť ženám spojiť sa znova s ​​týmito divokými, zdravými a vizionárskymi vlastnosťami tejto inštinktívnej povahy. Prostredníctvom príbehov a ich objasnenia v tejto pozoruhodnej knihe znovu nachádzame a skúmame Divokú ženu. Učíme sa jej rozumieť, milovať ju a prijať do svojej psyché ako tú, ktorá je liečivá a zázračná. Knihou Ženy, ktoré behali s vlkmi, doktorka Estés vytvorila nový lexikón opisujúci ženskú psychiku. Táto plodná a životodarná kniha je psychológiou žien vo svojom najpravdivejšom zmysle. Je poznaním duše.

Táto kniha nám pripomína, že sme stále nespútanými a že obnovenie tejto vitality nás samo o sebe postaví priamo do sveta. Práca ukazuje čitateľovi, aké úžasné je byť odvážnou, starostlivou a aké je úžasné byť ženou. Ten, kto vie čítať, by si mal túto knihu prečítať.