Zrození Bohyně válečnice

Staňte sa ženou, akou máte byť. Autorka: Heather Ash Amara. Jazyk: český. Počet strán: 168

Dostupnosť:
do 10 dní
Obj. čislo:
3000-44
Doba dodania:
do 10 dní
Obsah balenia:
1 ks

8,40 €

+ -

Zrození Bohyně válečnice

Je načase milovať, uvoľniť svoju silu a vášeň - je čas pre vnútornú revolúciu.

Nie je žiadnym tajomstvom, že ženy sú dnes veľmi klamané. Na celom svete tvoria viac ako polovicu pracovnej sily a navyše sa ešte starajú o partnerov, deti, rodinu a priateľov a často dávajú prednosť potrebám druhých pred svojimi vlastnými. A napriek tomu z toho všetkého často nemajú dobrý pocit, pretože nemožno dosiahnuť dokonalosť vo všetkých smeroch. Preto sú ženy samy sebe skôr tvrdým kritikom než najlepšou priateľkou.

Heather Ash Amara, spolupracovníčka Dona Miguela Ruiza, vás naučí veriť myšlienke, že to tak môže byť. Naučíte sa odpútať sa od očakávaní a vidieť samú seba ako vnímavú, dokonalú ženu, ktorou v skutočnosti ste.

Autorka čerpá z múdrosti Toltékov, budhistického učenia a prastarej múdrosti prírody. Kniha zahŕňa osobné príbehy, rituály a cvičenia, ktoré vás budú podporovať a inšpirovať na ceste k skutočnej Bohyni, akou ste vždy chcela byť.

Pravda je jednoduchá: Život je dokonale nedokonalý, nepredvídateľný a nevysvetliteľný. Bohyňa bojovníčka sa nepokúša život ovládať, a dokonca ani pochopiť. Našou úlohou je vedome si zvoliť, v súlade s čím budeme žiť, ostatnému ponechať voľný priebeh a radostne a vďačne ospevovať každý okamih svojho bytia.