Dezodorant Céder-santal

Novinka

S unikátnym pozvoľným účinkom, s vôňou, ktorá dodáva pocit pokoja. Drevitú sladkú vôňu majú v obľube ako muži, tak aj ženy. V príjemnej kombinácii s citrusmi a citrónovou trávou dodáva oporu a pokoj.

Výrobca:
Nobilis Tilia
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1702-05
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
50 ml

10,16 €

+ -

Dezodorant Céder-santal

Receptúra prírodného dezodorantu kombinuje pôsobenie multifunkčných emulgátorov a zinočnatých iónov do silných antimikrobiálnych účinkov. Dezodorant má mierny antiperspiračný účinok vďaka obsahu organicky viazaného zinku, a tak nebráni prirodzeným funkciám pokožky. Antimikrobiálne zložky pohlcujú baktérie spôsobujúce pach potu.

Éterické oleje sú fixované na špeciálnom škrobe a dochádza tak k ich pozvoľnému uvoľňovaniu v závislosti na teplote. Čím viac sa zvyšuje telesná námaha a teplota, tým viac účinných látok sa uvoľňuje - dochádza k postupnému vytesňovaniu naviazaných éterických olejov.

Obsiahnutý zinklaktát napomáha upokojeniu podráždenej pokožky, takže dezodorant je vhodný aj po holení či depilácii.


Drevité sladké tóny cédrového a santalového dreva majú v obľube ako muži, tak aj ženy. Tu v príjemnej kombinácii s citrusmi a lemongrassom.
 
Použitie:
Nanášajte pomocou roll-onu obvyklým spôsobom.

 
Zloženie:
Aqua (demineralizovaná voda), Ricinus communis Seed Oil (ricínový rastlinný olej), Zea Mays Starch (kukuričný škrob), Cetyl Alcohol (stabilizátor na báze mastných alkoholov z rastlinných olejov), triethylis Citrate (prírodná dezodoračná zložka), Zinc Ricinoleate (prírodná dezodoračná zložka), Glycerín (hydratačná látka), Xanthan Gum (prírodný polysacharid, zahusťovadlo), Sucrose laurate (prírodný emulgátor), Sodium Caproyl / Lauroyl Lactylate (prírodný emulgátor), Glyceryl Caprylate (prírodný emulgátor na báze rastlinného oleja a glycerínu), Potassium Sorbate (sorban draselný, konzervant pre certifikované prírodné a bio prípravky), Sodium Benzoate (benzoan sodný, konzervant pre certifikované prírodné a bio prípravky), Zinc lactate (mliečnan zinočnatý, antimikrobiálna a upokojujúca zložka), Lactic Acid (kyselina mliečna, regulátor pH), retinyl palmitate (stabilizovaný vitamín A, antioxidant), Tocopheryl Acetate (stabilizovaný vitamín E, antioxidant), Santalum Austrocaledonicum Wood Oil (éterický olej zo santalového dreva), Citrus Limon Peel Oil (éterický olej citrónový), Cedrus deodara Wood Oil (éterický olej z cédra himalájskeho), Cymbopogon Flexuosus Herb Oil (éterický olej lemongrassový), Limonene *, Linalool *, Geraniol *, Citral *.

* - z prírodných éterických olejov.
 

 

Prírodné deodoranty Nobilis Tilia  ... dômyselná vôňa s pozvoľným účinkom


Na českom a slovenskom trhu jedinečná receptúra ​​kombinuje pôsobenie multifunkčných emulgátorov a zinočnatých iónov do silných antimikrobiálnych účinkov. Rastlinné dezodoranty majú mierny antiperspiračný účinok vďaka obsahu organicky viazaného zinku, a tak nepotláčajú prirodzené funkcie pokožky.

Antimikrobiálne zložky pohlcujú baktérie spôsobujúce pach potu. Éterické oleje sú fixované na špeciálnom škrobe a dochádza tak k ich pozvoľnému uvoľňovaniu v závislosti na teplote. Čím viac sa zvyšuje telesná námaha a teplota, tým viac účinných látok sa uvoľňuje - dochádza k postupnému vytesňovania naviazaných éterických olejov. Obsiahnutý zinklaktát napomáha upokojeniu podráždenej pokožky, takže dezodoranty sú vhodné aj po holení či depilácii.

Unikátne rastlinné dezodoranty Nobilis Tilia sú certifikovanou prírodnou kozmetikou a neobsahujú hliník. Pre vašu pohodu sú dezodoranty dodávané v praktickom roll-on balení.