Masážna palička Mystery Love - ruženín

Masážna palička z minerálneho kameňa slúži k masáži našich pohlavných orgánov, k osobnému mapovaniu, aktivácii znecitlivených či bolestivých bodov a odstráneniu emočných blokácií. Pomáha rozpúšťať bolestivé miesta a znovu ich oživiť. Jemnou masážou, tlakom či vibráciou zvyšuje citlivosť a prekrvenosť vnútorného prostredia. K tomu prispieva aj energetické pôsobenie zvoleného minerálu.

Výrobca:
I´am WOMAN
Dostupnosť:
Na objednávku
Doba dodania:
7 - 14 dní
Obj. čislo:
1401-06-66
Obsah balenia:
1 ks

103,90 € s DPH 86,58 € bez DPH

+ -

Masážna palička Mystery Love - ruženín

Masážna palička z minerálneho kameňa slúži k masáži našich pohlavných orgánov, v ktorých sa usadzujú všetky naše nespracované emócie a pocity. V dôsledku toho sa naše vnútorné svaly sťahujú a strácajú citlivosť a prekrvenosť. Jemnou masážou môžeme tieto miesta objaviť a znovu oživiť, čo sa prejaví na našej sexualite a orgazmických schopnostiach. Masážna palička tiež slúži k prehlbovaniu pomalej intimity samej so sebou. Môžeme s ňou preskúmavať reflexológiu našich intímnych partií, ale aj znovu privádzať k citlivosti miesta, ktoré sme mali necitlivé alebo bolestivé. Tieto časti opäť ožívajú orgazmickým potešením. Podporuje tiež naše sebapotešujúce praktiky bez hanby a viny.


Palička Mystery
Anus a anusová oblasť je téma sama o sebe. Okolo tejto témy sa skrýva mnoho vnútorného odporu a nepochopenia. Možno čím viac Vás táto pomôcka môže desiť, tým viac by ste jej mohli dať šancu. Je dobré mať zrelaxovanú aj túto dôležitú časť, pretože tvorí dôležitú súčasť panvového dna. 

 

Ruženín

Ruženín je kameň lásky, čistí a otvára srdce na všetkých úrovniach. S jeho pomocou začnete mať rada seba samú, je to kameň, ktorý otvára dvere sebaláske. Ruženín hojí boľavé srdce a citová sklamanie, výborne poslúži v čase tráum a kríz. V existujúcich vzťahoch obnovuje dôveru a harmóniu, posilňuje empatiu a citlivosť. Vedie k odpusteniu sebe samej.

"Ruženín je veľmi obľúbený a mnohostranný kameň, ktorého účinok nesmieme podceňovať. Má schopnosť prenikať hlboko do svta citov. Uvedomme si však, že sa jeho liečivé schopnosti rozvinú iba vtedy, keď sa dostaneme do kontaktu so svojím nevedomými zraneniami a úzkosťami. To môže byť bolestné a nepríjemné a rýchlo toho môže byť príliš veľa. Keď vás premôžu negatívne emócie, liečivý účinok sa nedostaví.

Ruženín nesie farbu od svetlučko ružovej po tmavú ružovú. Je to druh kremeňa - krištáľu, ktorý je sfarbený práve do ružova. Tento kryštál nesie hlboké spojenie s vibráciou lásky. Ruženín podporuje energie srdca a otvára ho hlbokému liečeniu na fyzickej úrovni. Ruženín pôsobí ako ružová vatička, ktorá vás objíme do príjemnej sladkej, laskajícej energie.

Pre maternicu je tento kameň úplne zásadnýRozpúšťa v nej negatívne vibrácie a zosilňuje prúd milostnej sebalásky a zdravia. Odporúčame ho začiatočníčkam, ktoré sa rozhodli pre liečenie pomocou yoni kryštálu. Ruženín patrí do základnej šperkovnice každej ženy. Zosilňuje energiu bezpodmienečnej lásky a nekonečného mieru.

Je mimoriadne vhodný pre vnútornú prácu v podobe yoni vajíčok a yoni paličiekRoller je úžasným pomocníkom v starostlivosti o tvoju pokožku. Vyrovnáva vrásky, nerovnosti, harmonizuje akné

 

ČESKÁ CERTIFIKÁCIA 

Yoni vajíčka, yoni masážne paličky a falusy od I´m Woman sú certifikované Českým gemologickým laboratóriom o pravosti kameňa. Znamená to, že vajíčko alebo palička boli naozaj vyrobené z kameňa, ktorý uvádzame, nie sú nijako farbené ani chemicky opracovávané.

Certifikát nie je súčasťou balíčka. Používa sa množstevné overovanie pravosti kameňov. Z dôvodu nákladovosti a tiež ďalšej prepravy a manipulácie s kameňmi, ktoré slúžia na intímnu prácu, nie je certifikovaný každý kameň zvlášť. Za pravosť a výnimočnú kvalitu kameňov zodpovedá firma I´m Woman. 

 

Ako si vybrať yoni kamennú paličku?
Nechajte na seba pôsobiť jej tvar, jej farbu, jej vyžarovanie a nechajte svoju intuíciu, aby vás viedla. Možno ste si prišli pre určitú paličku, ale zrazu vás zaujala úplne iná. Čo je úplne v poriadku, vaša intuícia vás povedie.
 

Rozmery: 8 x 5 cm

Zloženie: 100% ruženín (zem pôvodu Madagaskar) , 1 x vrecúško pre bezpečné uloženie

Palička k vám príde úplne vyčistená a nabitá čistou energiou. Zámer do svojej paličky už môžete vložiť sama.
Dostanete tiež priložené informácie, ako sa o paličku správne starať a ako s ňou pracovať.

Každý kameň je originálny a líši sa vo svojom vzhľade, preto aj naše paličky môžu mať malé odlišnosti, čo ale považujeme za dokonale jedinečné. Každej žene bude vybraná palička intuitívne a príde k nej presne tá, ktorá je pre ňu určená. Naše paličky sú vyrábané z kameňov tej najlepšej kvality. Pri spracovaní nie sú použité žiadne chemické ani farbiace látky, preto je ich použitie bezpečné
 

Upozornenie:
Odporúčame nepoužívať naše produkty k diagnostike alebo liečbe zdravotných problémov. Ak máte vážny zdravotný stav, vždy sa poraďte so svojím lekárom.