Vykladacie karty ženstva "JSI KRÁSNÁ"

"Naplň svoje ženstvo, to je tvoje prvenstvo". 68 ručne ilustrovaných vykladacích kariet ženstva pre podporu každej ženy na ceste jej životom, aby si verila a zostala verná sama sebe. Autorka: Jana Štantejská. Ilustrácie: Denisa Prošková. Jazyk: český.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3001-10
Obsah balenia:
1 sada

27,00 € s DPH 24,55 € bez DPH

+ -

Vykladacie karty ženstva "JSI KRÁSNÁ"

Vykladacie karty ženstva "SI KRÁSNA" Vám môžu ukázať cestu, ako sa v sebe lepšie vyznať. Pochopiť, čo je ženskosť a čo je vnútorné ženstvo. Ručne ilustrované karty odhaľujú 68 tém, ktorými sa dotknete svojho skrytého vnútorného života. Karty Vám prezradia všetko, čo sa Vás hlboko dotýka, čo s Vami rezonuje, aké pocity a emócie jednotlivé témy vo Vás prebúdzajú. Môžete tak odhaliť svoju pravú tvár, svoju najhlbšiu podstatu. Na každej zadnej strane karty je jej význam vyjadrený básňou a odkazom. Téma pre danú chvíľu odhaľuje Vaše možnosti a ukazuje Vám, akým smerom sa môžete vydať.

Posolstvom vykladacích kariet ženstva "SI KRÁSNA" je podpora každej z Vás, aby ste verila a zostala verná sama sebe. Zaslúžite si to! Čím skôr budete spojená sama so sebou, tým skôr bude Váš život naplnený láskou, nehou, ľahkosťou, radosťou, kvalitnými vzťahmi, zdravím, sebadôverou a šťastím.

 

"Naplň svoje ženstvo, to je tvoje prvenstvo"

Jana Štantejská

 


Rozmer kariet: 8,9 x 12,7 cm.