Yoni masážna palička Ecstasy - krištáľ

Novinka

Vaginálna Yoni masážna palička z minerálneho kameňa slúži k masáži našich pohlavných orgánov, osobnému vaginálnemu mapovaniu, aktivácii znecitlivených či bolestivých bodov a odstráneniu emočných blokácií. Pomáha rozpúšťať bolestivé miesta a znovu ich oživiť. Jemnou masážou, tlakom či vibráciou zvyšuje citlivosť a prekrvenosť vnútorného prostredia. K tomu prispieva aj energetické pôsobenie zvoleného minerálu.

Výrobca:
I´am WOMAN
Dostupnosť:
Na objednávku
Doba dodania:
14 - 30 dní
Obj. čislo:
1401-06-69

146,90 € s DPH 122,42 € bez DPH

+ -

Yoni masážna palička Ecstasy - krištáľ

Yoni masážna palička z minerálneho kameňa slúži k masáži našich pohlavných orgánov, v ktorých sa usadzujú všetky naše nespracované emócie a pocity. V dôsledku toho sa naše vnútorné svaly sťahujú a strácajú citlivosť a prekrvenosť. Jemnou masážou môžeme tieto miesta objaviť a znovu oživiť, čo sa prejaví na našej sexualite a orgazmických schopnostiach. Yoni palička tiež slúži k prehlbovaniu pomalej intimity samej so sebou. Môžeme s ňou preskúmavať reflexológiu našich intímnych partií, ale aj znovu privádzať k citlivosti miesta, ktoré sme mali necitlivé alebo bolestivé. Tieto časti opäť ožívajú orgazmickým potešením. Podporuje tiež naše sebapotešujúce praktiky bez hanby a viny.

Yoni palička Ecstasy:
Unikátny zaguľatený tvar paličky pomáha ženám zamerať sa na ich bod G a krčok maternice, kde odomyká hlbšie vaginálne orgazmy. Zároveň jej zahnutý tvar umožňuje pracovať s tzv. erotickou reflexológiou, kde sa môžu masírovať tieto body zvnútra.

 

Krištáľ - je univerzálny kryštál, ktorý má rôzne úrovne svojej priezračnosti - od mliečnej po absolútne priezračnú "farbu". Jeho kvalita sa určuje práve podľa svojej priezračnosti či rôznych pridaných javov ako sú inklúzie, fantómy alebo zriedkavo kvapôčky prastarej vody.

Jedná sa o univerzálny vysoko vibračný kameň, ktorý má energizujúce vlastnosti. Pomáha nám zvýšiť energetickú hladinu, a tým navyšuje našu rýchlosť myšlienky a prejavu v hmote. Krištáľ je univerzálny minerál a považuje sa za najliečivejší zo všetkých kryštálov. Tam kde energia stagnuje, pomáha ju krištáľ premieňať na energiu rýchlejšiu a efektívnejšiu. Keď si nemôžete vybrať medzi mnohými druhmi kameňov, určite zvoľte krištáľ. Krištáľ pomáha spracovať všetky nedokonalosti, a tým posúva našu úroveň vedomia.

V maternici pomáha rozprúdiť stagnujúcu enegiu a premieňa ju na liečivú a harmonizujúcu.

 

ČESKÁ CERTIFIKÁCIA - Yoni vajíčka, yoni masážne paličky a falusy od I´m Woman sú certifikované Českým gemologickým laboratóriom o pravosti kameňa. Znamená to, že vajíčko alebo palička boli naozaj vyrobené z kameňa, ktorý uvádzame, nie sú nijako farbené ani chemicky opracovávané. 

 

Ako si vybrať yoni kamennú paličku?
Nechajte na seba pôsobiť jej tvar, jej farbu, jej vyžarovanie a nechajte svoju intuíciu, aby vás viedla. Možno ste si prišli pre určitú paličku, ale zrazu vás zaujala úplne iná. Čo je úplne v poriadku, vaša yoni a intuícia vás povedie.
 

"Kameň by mal v prvom rade zodpovedať vašej maternici, a nie byť zvolený podľa vašej hlavy. Dajte maternici príležitosť vybrať si správny kameň, ktorý si želá a robí jej dobre.

Tip ako na to:

  • Posaďte sa, polože si ruku na srdce a druhú na maternicu a naviažte s ňou kontakt tak, že sa do nej nadýchnete a vcítite.
  • Akonáhle ju dokážete cítiť, opýtajte sa jej, aký kameň by chcela. Teraz nemyslite, ale seďte úpne ticho, usmievajte sa do maternice a pokojne dýchajte ďalej tak, aby ste dokázali vnímať prianie svojej maternice.

Pri výbere kameňa tiež nezabúdajme, že každá žena je jedinečná a že teda aj pôsobenie každého kameňa môže byť u rôznych žien úplne rozdielne."

Maitreyi D. Piontek: Ženské klenoty 

 

Rozmery: 17 x 4 x 2,2 cm

Zloženie: 100% krištáľ + vrecúško pre bezpečné uloženie

Palička k vám príde úplne vyčistená a nabitá čistou energiou. Zámer do svojej paličky už môžete vložiť sama.
Dostanete tiež priložené informácie, ako sa o paličku správne starať a ako s ňou pracovať.

Každý kameň je originálny a líši sa vo svojom vzhľade, preto aj naše paličky môžu mať malé odlišnosti, čo ale považujeme za dokonale jedinečné. Každej žene bude vybraná palička intuitívne a príde k nej presne tá, ktorá je pre ňu určená. Naše paličky sú vyrábané z kameňov tej najlepšej kvality. Pri spracovaní nie sú použité žiadne chemické ani farbiace látky, preto je ich použitie bezpečné
 

Upozornenie:
Odporúčame nepoužívať naše produkty k diagnostike alebo liečbe zdravotných problémov. Ak máte vážny zdravotný stav, vždy sa poraďte so svojím lekárom.