Esenciálna voda BIO - Kadidlo

Novinka

100% hydrolát. Energetická esenciálna voda pre zrelú, dehydratovanú a citlivú pleť.

Výrobca:
BEWIT
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1702-15-01
Doba dodania:
ihneď

12,85 €

+ -

Esenciálna voda BIO - Kadidlo

BIO Esenciálna voda z kadidla

Nasýťte pokožku dušou rastliny premenenú na voňavý hydrolát. BIO esenciálna voda z kadidla predstavuje jedinečný transformatívny doplnok s magickým charakterom v starostlivosti o vašu pleť. Jej doménou je predovšetkým adstringentný účinok, čo ju robí skvelou voľbou pre aplikáciu tesne pred nanesením séra. Energizujúca kompozícia esenciálnej vody má schopnosť tónovať a celkovo zlepšovať štruktúru pokožky. Antiseptické a protizápalové vlastnosti kadidla umožňujú aplikáciu taktiež pri tvorbe ekzémov, vredov či iných zápalových stavov kože. Zdatne pôsobí v psychologickej a duševnej rovine, čo dávno potvrdzujú náboženské a duševné tradície po celom svete. Mystická balzamová vôňa s drevnatými podtónmi upokojuje myseľ pri stavoch duševného nepokoja, a podporí tak aj psychickú regeneráciu. Preto môže byť vhodným spoločníkom pri meditatívnych rituáloch alebo joge.

  • Hydratuje, vyrovnáva pH, upokojuje, osviežuje a rozjasňuje pokožku
  • V kombinácii s radom BEWIT HOLISTIC COSMETICS sa postará o hlbokú hydratáciu a rovnováhu pleti
  • Protizápalový účinok kadidla umožňuje byť podporným prostriedkom taktiež v dentálnej hygiene alebo pri zápalových stavoch pokožky či uštipnutí hmyzom
  • Antiseptické vlastnosti spolu s jej živicovou drevitou vôňou ju robí skvelým tonikom pre mužov po holení
  • Osviežuje vzduch v miestnosti
  • Na každodennej úrovni môže byť vhodný pri stavoch duševného nepokoja a strachu

 

História:

Boswellia serrata čiže Kadidlovník pílovitý má neodmysliteľné miesto v tradičnej indickej medicíne, kde je živica používaná viac ako 5000 rokov. Nie nadarmo bola v minulosti jednou z najcennejších komodít. Jedným z triumfov kadidlovníka je boswellovej kyselina. Kadidlo je tradične neoddeliteľnou súčasťou v náboženských a duchovných rituáloch už po stáročia, kedy bolo zasvätené rôznym božstvám. Jeho dôležitosť dokazuje aj to, že sa v Biblii o ňom píše na dvadsiatich dvoch miestach.
 

Vyrobené: ČR

Pôvod a pestovanie: Maroko

Kadidlo je malým stromom, ktorého kôra v sebe ukrýva toľko cennú živicu, ktorá vyteká z jeho zárezov. Následným vysychaním sa formuje hnedastá substancia, z ktorej sa parnou destiláciou získava esenciálny olej. Z niekoľkých historických prameňov je pôvod kadidla prisudzovaný Strednému východu, severnej Afrike alebo Indii, odkiaľ pochádza práve Boswellia serrata, použitá pre prípravu našej BIO Esenciálnej vody.
 

Zloženie a vlastnosti:

Boswellia serrata Water, Linalool *, Limonene *

* prírodného pôvodu

 

Návod na použitie:

Aplikujte na pleť, krk a telo ako súčasť svojej rutinnej starostlivosti. Pre kompletnú starostlivosť a obnovenie ochrannej hydro-lipidovej bariéry kombinujte s našimi luxusnými BEWIT kozmetickými prípravkami z radu BEWIT HOLISTIC COSMETICS. Esenciálne vody možno použiť ľubovoľne po celý deň k hydratácii a osvieženiu ako tonikum.

Možno použiť do pleťových masiek alebo kombinovať s ďalšími esenciálnymi vodami.

 

Možnosť vlastného nákupu priamo u spoločnosti BEWIT za výhodnejšie ceny TU