Esenciálna voda BIO - Myrha

Novinka

100% hydrolát. Vitalizujúca esenciálna voda vhodná pre povädnutú dehydrovanú pleť náchylnú k rozšíreným pórom.

Výrobca:
BEWIT
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1702-16-01
Doba dodania:
ihneď

12,85 €

+ -

Esenciálna voda BIO - Myrha

BIO Esenciálna voda z myrhy

Upokojujúca teplá energia ukrytá do omamnej živicovej vône s opojnými drevitými nuansami pripomínajúca prechádzku oázou pokoja. Presne také pocity vo vás vzbudí naša BIO Esenciálna voda z myrhy, jednej z najstarších známych aromatických substancií. Okrem svojej mocnej dlhotrvajúcej vône je po stáročia cenenou vďaka svojim terapeutickým účinkom, kedy k jej trvalému používaniu prispeli antiseptické účinky. Svoju podobnosť ako po medicínskej, tak aj po náboženskej stránke zdieľa s kadidlom, preto sú častokrát spoločne párované a navzájom svoje účinky dopĺňajú. Zahaľte sa do hmly tejto ctenej rastliny a poskytnite svojej pokožke nadštandardnú starostlivosť, ktorá sa vám odmení žiarivejším a vitálnejším vzhľadom.

  • Chráni proti znečisteniu, obnovuje rovnováhu pH, osviežuje a tonizuje pokožku, sťahuje póry
  • Udržuje pokožku hladkú a súčasne výrazne zvyšuje jej vitalitu
  • V kombinácii s radom BEWIT HOLISTIC COSMETICS sa postará o hlbokú hydratáciu a rovnováhu pleti
  • Nielen v sparných dňoch môže skvele zastať funkciu telového spreja
  • Pomáha upokojiť zahltenie mysle, predchádza obavám a duševnému rozrušeniu
  • Antiseptické účinky myrhy sú perfektným základom pre dentálnu hygienu

 

História:

Myrha, ako jeden z darov mudrcov pri Kristovom narodení, hrá dôležitú úlohu pri náboženských ceremóniách už od nepamäti. Svoje blahodárne účinky však uplatnila aj v medicíne starých Egypťanov, starého Grécka a Ríma, kde bola hojne využívanou ingredienciou do liečivých mastí a balzamov. Rovnako ako kadidlo bola a dodnes je používaná ako pohrebné rastlina, pretože sa radí medzi najlepšie utišovatele vnútra.
 

Vyrobené: ČR

Pôvod a pestovanie: Maroko

Myrha lat. Commiphora molmol je živicový exudát zakrpateného kríka rastúceho najmä na Blízkom východe, v severnej Afrike a Indii. Cenná živica je získavaná z kôry kmeňa, z ktorej prýšti v podobe nahnedlých polopriehľadných "sĺz", ktoré na vzduchu tvrdnú. BIO esenciálna voda z myrhy bola získaná parnou destiláciou živice rozpustením vo vode, pri ktorej boli zachované jej aktívne vlastnosti.
 

Zloženie a vlastnosti:

Commiphora Myrrha Resin Water.

 

Návod na použitie:

Aplikujte na pleť, krk a telo ako súčasť svojej rutinnej starostlivosti. Pre kompletnú starostlivosť a obnovenie ochrannej hydro-lipidovej bariéry kombinujte s našimi luxusnými BEWIT kozmetickými prípravkami z radu BEWIT HOLISTIC COSMETICS. Esenciálne vody možno použiť ľubovoľne po celý deň k hydratácii a osvieženiu ako tonikum.

Možno použiť do pleťových masiek alebo kombinovať s ďalšími esenciálnymi vodami.

 

Možnosť vlastného nákupu priamo u spoločnosti BEWIT za výhodnejšie ceny TU