Esenciálna voda - Harmanček rímsky

Novinka

100% hydrolát. Vyvažujúca esenciálna voda harmančeka rímskeho je vhodná pre každý typ pleti - vrátane pleti citlivej, suchej a problematickej.

Výrobca:
BEWIT
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1702-30-01
Obsah balenia:
1 ks

9,04 € s DPH 7,53 € bez DPH

+ -

Esenciálna voda - Harmanček rímsky

DOPRAJTE SI NAOZAJSTNÝ BALZÁM PRE SVOJE TELO I DUŠU


Vôňa kvetinového poľa prehriateho slnkom a rovnako tak čaju s jemným nádychom medu a linúcimi sa tónmi zrelých jabĺk. Presne to sme transformovali do esenciálnej vody z harmančeka rímskeho, ktorá si vás bude rozmaznávať tou najšetrnejšou starostlivosťou.

Esenciálna voda z harmančeka rímskeho je vhodná na ošetrenie predovšetkým citlivej a podráždenej pokožky so sklonom k začervenaniu. Účinne pomáha pri zmiernení svrbenia a opuchov. Oceníte ju tiež ako prvú pomoc po spálení slnkom. Svojou jemnosťou a príjemnou upokojujúcu vôňou si ju zamiluje aj jemná pokožka nielen dospelých. Okrem toho sa vydarene uplatňuje ako osviežujúce tonikum.

Tento harmonizujúci hydrosol je nielen skutočným balzamom pre telo, ale aj pre dušu. Účinným spôsobom vašu pleť zjemní, upokojí, zvláčni a zároveň vás uvoľní od napätia a frustrácie.

 

BENEFITY, KTORÉ VAŠEJ PLETI, KRKU A TELU DOPRAJE ESENCIÁLNA VODA Z HARMANČEKA RÍMSKEHO

  • Hydratuje, vyrovnáva pH, upokojuje, osviežuje a zbavuje nepríjemného pocitu napätosti
  • V kombinácii s radom BEWIT HOLISTIC COSMETICS sa postará o hlbokú hydratáciu a rovnováhu pleti
  • Napomáha k eliminácii opuchov a začervenania
  • Je vhodná predovšetkým pre citlivú, suchú a problematickú pleť
  • Rovnako tak je skvelou spoločníčkou počas dňa - na dočistenie a k tonizácii
  • Napomáha k nervovému uvoľneniu napätia a upokojuje myseľ

 

História:

Harmanček rímsky je známy svojimi liečivými vlastnosťami už od staroveku

V starom Egypte okrem toho, že bol kľúčovou rastlinou v lekárstve, slúžil zároveň k invokácii Boha Slnka Ra. Na zmiernenie horúčky ho používal samotný "otec medicíny" Hippokrates. Harmanček bol ako prvý uvedený v liekopise vo Würtenbergu ako liek proti plynatosti, bolesti, tráviacim ťažkostiam a liek na odvodnenie.


Pôvod: Bulharsko

Harmanček rímsky (Anthemis Nobilis) je nízka trváca rastlina ktorej pôvodným domovom je stredomorská oblasť. Esenciálna voda z harmančeka rímskeho sa vyrába z čerstvých harmančekových kvetov, ktoré sa pestujú a destilujú v Bulharsku. Voda sa odoberá počas vrcholu prietoku oleja, preto získava tak nezameniteľne nasladlú arómu.

 

Zloženie:

Anthemis Nobilis Flower Water.

 

Návod na použitie:

Aplikujte na pleť, krk a telo ako súčasť svojej rutinnej starostlivosti

Esenciálnu vodu z borovice môžete používať ľubovoľne po celý deň k hydratácii a osvieženiu ako tonikum. Rovnako tak ju môžete použiť do pleťových masiek alebo ju kombinovať s ďalšími esenciálnymi vodami.

Pre kompletnú starostlivosť a obnovenie ochrannej hydro-lipidovej bariéry kombinujte s našimi luxusnými BEWIT kozmetickými prípravkami z radu BEWIT HOLISTIC COSMETICS.

 

Možnosť vlastného nákupu veľkého množstva ďalších produktov priamo od spoločnosti BEWIT po registrácii na stránkach za výhodnejšie ceny TU