Esenciálna voda - Levanduľa

Novinka

100% hydrolát. Upokojujúca esenciálna voda vhodná pre podráždenú a problematickú pleť.

Výrobca:
BEWIT
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1702-13-01
Doba dodania:
ihneď

9,04 €

+ -

Esenciálna voda - Levanduľa

Esenciálna voda z levandule

Starostlivosť v tej najčistejšej podobe pretkaná delikátnou jemnou vôňou, ktorá vás prenesie za kúzelnými levanduľovými poľami v preslávenej oblasti Provence. Esenciálna voda z levandule sa okrem upokojujúcej vône snúbi s vysokou terapeutickou hodnotou, ktorá je známa už od staroveku. Tento levanduľový hydrolát je skvelý na ošetrenie zmiešanej až mastnej pleti so sklonom k ​​akné. Blahodárne pôsobí na upokojenie a schladenie podráždenej a zapálenej pokožky. Antiseptické a dezinfekčné účinky levandule ju robia skvelým liekom prvej pomoci či už ste doma alebo na cestách. Okrem už spomínaných atribútov dokonale pôsobí na udržanie duševnej a emocionálne rovnováhy. Poddajte sa levanduľovej hmle evokujúcej kúpeľné opojenie s pocitmi čistoty a harmónie.

  • Tonizácia - vyrovnáva pH pleti, upokojuje a dezinfikuje pokožku
  • Vhodná pre podráždenú a problematickú pleť so sklonom k akné a ekzémom
  • V kombinácii s radom BEWIT HOLISTIC COSMETICS sa postará o hlbokú hydratáciu a rovnováhu pleti
  • Antiseptické a chladivé účinky - na čistenie a osvieženie pleti či obkladom opuchnutej tváre a očí
  • Skvelá k zafixovaniu make-upu alebo ako alternatíva k parfumu
  • Vhodná na cestách, pri uštipnutí hmyzom, po holení ako prípravok prvej pomoci
  • Na mentálnej úrovni upokojuje, uvoľňuje a vyvažuje

 

História:

Levanduľa je najznámejšou terapeutickou rastlinou oceňovanou od staroveku pre svoje upokojujúce a relaxačné účinky. Jej blahodarné účinky vystopoval napríklad prírodovedec Dioscorides alebo sv. Hildegarda z Bingenu, ktorá ju radila k "udržiavaniu čistého charakteru". V orientálnom lekárstve boli chladivé a upokojujúce účinky prospešné pri zápaloch, kŕčoch či nervovom napätí.
 

Pôvod a pestovanie: India

Levanduľa lat. Levanduľa angustifolia je voňajúcim kríkom sa samoochranným vzhľadom levanduľových kvetov, z ktorých sa získava bylinná sladkohorká esencia používaná v domácnostiach po celom svete. Najlepšie sa jej darí na chudobných hlinitopiesčitých pôdach. Najvýznamnejšie oblastí v pestovaní je legendárny oblasť Provence na juhu Francúzska, kde úroda nastáva v čase, keď je kvetenstvo najvoňavejšie.
 

Zloženie a vlastnosti:

Lavandula Angustifolia Flower Water, Linalool *, Limonene *

* prírodného pôvodu

 

Návod na použitie:

Aplikujte na pleť, krk a telo ako súčasť svojej rutinnej starostlivosti. Pre kompletnú starostlivosť a obnovenie ochrannej hydro-lipidovej bariéry kombinujte s našimi luxusnými BEWIT kozmetickými prípravkami z radu BEWIT HOLISTIC COSMETICS. Esenciálne vody možno použiť ľubovoľne po celý deň k hydratácii a osvieženiu ako tonikum.

Možno použiť do pleťových masiek alebo kombinovať s ďalšími esenciálnymi vodami.

 

Možnosť vlastného nákupu priamo u spoločnosti BEWIT za výhodnejšie ceny TU