Nemoc jako řeč ženské duše

Ženská medicína a praktická gynekológia trochu inak. Výklad a interpretácia ženských chorôb, príznakov a ťažkostí v duchu holistickej psychosomatiky. Autori: Margit a Ruediger Dahlke/Volker Zahn. Jazyk: čeština. Počet strán: 438

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3000-22
Obsah balenia:
1 ks

18,50 € s DPH 16,82 € bez DPH

+ -

Nemoc jako řeč ženské duše

Výklad a interpretácia ženských klinických obrazov a šanca na uzdravenie. Základné práce k psychosomatickému ženskému lekárstva prvýkrát v knižnej podobe. Ženské problémy z iného uhla pohľadu.

Komplexné vnímanie problematiky ženského lekárstva, ktoré sa v posledných desaťročiach čoraz viac spolieha na medicínske techniky a dávno stratilo zo zreteľa prírodné ženské rytmy a individuálne potreby žien Praktická príručka úspešného tímu tvoreného skúsenými lekármi a psychoterapeutmi povzbudzuje ženy k väčšej zodpovednosti za svoje vlastné zdravie v duchu celostného uzdravenia, k získaniu dôvery vo svoj vnútorný hlas a k sebavedomému rokovaniu.

Každý fyzický príznak chce niečo povedať našej duši a vedomiu. V úvode sa vysvetľujú ženské princípy a archetypy. Hlavná časť knihy sa sústreďuje na ženský údel, ženské bolesti a rany (tematicky rozdelené). Krátka záverečná časť je venovaná vyhliadke na lepšiu gynekológiu v budúcnosti.