NOHEPA - zmes esenciálnych olejov - ZĽAVA 40%

Výpredaj

Bolesti hlavy, migréna

Výrobca:
BEWIT
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1701-138-01
Obsah balenia:
1 ks

16,73 € 10,04 € s DPH 13,94 € 8,37 € bez DPH

+ -

NOHEPA - zmes esenciálnych olejov - ZĽAVA 40%

Táto vyvážená zmes najkvalitnejších esenciálnych olejov môže byť podporou pri redukcii stresu a negatívnych emócií. Niektoré citrusové esenciálne oleje ako napríklad Bergamot môžu pozdvihnúť náladu a zároveň upokojovať. Nedávna štúdia objavila, že aromaterapia, špeciálne používanie rozmarínu, levandule a citrusov môže efektívne pôsobiť na pacientov a zlepšovať ich kognitívne funkcie.

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v najvyššej CTEO kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) svojím synergickým pôsobením môže pomôcť pri ochrane pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho i vnútorného prostredia. Môže podporovať a harmonizovať na úrovni tela, mysle i ducha.

Pred použitím zmesi na pokožku je dobré riediť ju v rastlinných nosných olejoch.

 

Zloženie (INCI):
Mäta pieporná (Mentha piperita oil)*
Eukalyptus globulus (Eucalyptus globulus oil)*
Kadidlo (Boswellia serrata) (Boswellia serrata oil)*
Bazalka (Ocimum basilicum oil)*
Pomaranč (Citrus sinensis oil)*
Céder himalájsky (Cedrus deodara oil)*
Klinček (Caryophyllus aromaticus oil)*
Rozmarín (Rosmarinus officinalis oil)*
Vavrín (Bobkový list) (Laurus nobilis oil)*
Bergamot (Citrus bergamia oil)*
Bazalka posvätná (Ocimum sanctum oil)*
Borovica (Pinus Sylvestris oil)*
Červený pomaranč (Citrus sinensis oil)*
Tymián (Thymus vulgaris oil)*
Levanduľa KAŠMÍR (Lavandula angustifolia oil)*
Kardamón (Elettaria cardamomum oil)*
Majorán (Origanum majorana oil)*
Šalvia muškátová (Salvia sclarea oil)*
Myší chvost (Rebríček) (Achillea millefolium oil)*
Medovka (Melissa officinalis oil)*
Spikenard (Nardostachys jatamansi oil)*
Rumanček kamilkový (Matricaria chamomilla oil)*
Calamus (Acorus Calamus oil)*
Rebříček, modrý (Achillea millefolium oil)*
Vetiver (Vetiveria zizanoides oil)*
Kadidlo (Boswellia carterii) (Boswellia carterii oil)*
 


* CTEO - Certified Therapeutic Essential Oils

 

Aplikujte 1 kvapku na pulzné body, spánky, hrudník či chodidlá. Tiež je možné inhalovať, difúzovať, použiť pri masáži, do kúpeľa.
 

Pre viac informácií o dalšom použití a aplikácií esenciálnych olejov a pre bezpečnostné odporúčania si otvorte Doplňujúce informácie vyššie.
 

Upozornenie: Nepoužívajte vnútorne. Neaplikujte nezriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

 

Všetky zmesi esenciálnych olejov BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) sú starostlivo vyrobené a zosúladené z dôkladne vybraných silíc pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. Pochádzajú zo zberov z najlepších zdrojov z celého sveta. Jednotlivé zložky boli vybrané s dôrazom na vedecké poznatky, historickú múdrosť, odkaz našich predkov a praktické výsledky. Všetko zmiešané a podporené jedinečnými postupmi pyramidizovaia (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, Gemstone BALANCED a Merkaba FREQUENCY pre dosiahnutie kombinácie najväčšej sily a účinnosti.


100% čisté a prírodné esenciálne oleje BEWIT v CTEO kvalite sú jedným z najcennejších darov prírody na tejto planéte. Ľudstvo používa esenciálne oleje tisíce rokov. V biblii sú spomenuté približne na tristo miestach. Boli a sú súčasťou mnohých terapeutických systémov.

Najslávnejší lekár staroveku a "otec medicíny", zakladateľ racionálneho lekárstvo Hippokrates odporúčal každý deň vonnú kúpeľ. Viac ako sto rokov sa pôsobenie esenciálnych olejov venuje veda aromaterapie. Boli a sú predmetom skúmania desiatok tisíc vedeckých štúdií. Bezpočet ľudí pocítilo a ocenilo ich pomoc. Mnohí o nich hovoria v superlatívoch. Treba ale rešpektovať ich silu. Sú to prírodné koncentráty, ktoré by mohli v prípade nadmerného, ​​alebo neodborného používania pôsobiť nerovnovážne aj škodlivo. Pre mnoho užívateľov je veľmi dobrý, účinný a bezpečný spôsob používania pomocou ultrasonických difúzorov. Do difuzéra nalejte vodu, pridajte 5 - 10 kvapiek esenciálneho oleja a nechajte na seba pôsobiť nádherný svet vôní, prírody a harmónie.