Taoistická tantra pro ženy

Novinka

Kultivácia sexuálnej energie, lásky a duše. Autorka: Minke De Vos. Jazyk: český. Počet strán: 373

Dostupnosť:
do 10 dní
Obj. čislo:
3000-68
Doba dodania:
do 10 dní
Obsah balenia:
1 ks

6,50 €

+ -

Taoistická tantra pro ženy

Tantra priťahuje čoraz väčší záujem mužov i žien na celom svete a príručiek na túto tému existuje celý rad.

Kniha Minke de Vos je výnimočná svojou hĺbkou prameniacou z autorkinho rozsiahleho skúmania taoistickej tradície a čínskej medicíny. Jej cieľom je kultivácia sexuálnej energie a budovanie intímneho puta medzi partnermi, ktorým sa otvorí cesta k tomu, aby dokázali prežívať ničím nepodmienenú lásku a aktivovať svoj multiorgazmický potenciál.


Autorka knihy Minke de Vos
je skúsená lektorka a inštuktorka čchi-kungu a systému Univerzálne liečivé tao. Patrí medzi najlepších učiteľov sebaliečby a posvätnej sexuality. Čhi-kungu sa venuje cez tridsať rokov a vedie tiež sústredenia a kurzy zamerané napríklad práve na taoistickú tantru. Žije vo Vancouvery v Britskej Kolumbii.

 

"Účelom tejto knihy je podnietiť vás k ďalšiemu vývoju pomocou pravidelnej praxe. Som pevne presvedčená, že sa v dnešnej dobe rodí posvätné ženstvo. Ženy majú prirodzený sklon vnímať seba ako bohyne, ktorými skutočne sú. Kultivovaná prax obsiahnutá v tejto knihe je vstupnou bránou pre ženy, aby mohli samostatne či v skupinkách vytvárať svoju novú realitu.

Táto kniha vám pomôže budovať energetický a úplne bezpečný základ pre cibrenie vašej sexuálnej kreatívnej energie."