Telový olej I´am Woman

Novinka

Spoj sa sama so sebou skrz každodenný rituál dotyku a starostlivosti o svoje telo, ktoré si zaslúži blahodárnu starostlivosť vybraných olejov. Zvoľ si veľkosť balenia nižšie.

Výrobca:
I´am WOMAN
Dostupnosť:
do 10 dní
Obj. čislo:
1705-02-01
Doba dodania:
do 10 dní

27,00 €

+ -

Telový olej I´am Woman

Telový olej I´m Woman je starostlivo zostavený podľa citlivosti ženskej kože. Obsahuje luxusnú kombináciu nosných a esenciálnych olejov, ktoré ti pomôžu navodiť lásku sama k sebe. Zároveň sa tieto oleje starajú o brilantný stav tvojej kože. Olej sa veľmi dobre vstrebáva, takže nezanecháva nadbytočnú mastnotu. Spojenie týchto olejov tvorí nezabudnuteľnú vôňu a farbu, ktorá sa stáva súčasťou teba samotnej.

Použitie:
Naneste vám príjemné množstvo oleja a sústreďte sa na starostlivosť o svoju pokožku na celom tele. Ak máte na tele nejaké miesta, ktoré pociťujete ako slabé, venujte im zvýšenú pozornosť.

Zloženie:
oleje
 - mandľový, marhuľový, argánový, baobabový, hroznový
esencie - citrón žltý, mandarínka zelená, vanilka, ruža

Obsah:
50 ml, 100 ml

Bio kvalita - 100 % prírody v každej kvapke 
 

Odporúčanie:
Aplikujte do oleja vami vybraný kryštál a pridajte ho do oleja. Kryštály majú blahodarný vplyv na vašu pokožku. Pracujú na jemnohmotných úrovniach vášho tela. Kryštál môžete vložiť so zámerom, ktorý vy sami stanovíte "želám si mať telo jemné, ale pritom veľmi silné".