BEWIT® BRIGHT SERUM - rozjasňujúce sérum - ZĽAVA 25% !!!

Akcia

Exkluzívne rozjasňujúce sérum je koncentrovanou synergiou olejov tej najvyššej kvality. Obsah: 50 ml

Výrobca:
BEWIT
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1702-17-01

36,58 € 27,43 € s DPH 30,48 € 22,86 € bez DPH

+ -

BEWIT® BRIGHT SERUM - rozjasňujúce sérum - ZĽAVA 25% !!!

Svojím optimálnym zložením mastných kyselín, vitamínov a minerálov obnovuje prirodzenú žiarivosť vašej pleti a viditeľne zjednocuje jej tón. Marhuľový olej v spojení s čerešňovým olejom vďaka významne vyššiemu obsahu vitamínu A a E získava ohromný antioxidačný potenciál, ktorý zabraňuje poškodeniu pleti a zároveň stimuluje jej regeneráciu, vďaka čomu zachováva dlhodobo svieži vzhľad pleti. Kým konopný olej  ju dostáva do kondície a upokojuje, dávka hydratačnej starostlivosti získaná z bodliakového a slnečnicového oleja je to pravé pre smädnú pleť. Pôsobenie zmesi 100% prírodných esenciálnych olejov BEWIT GOLD BEAUTY v nej pomôže obnoviť zdravú rovnováhu a navracia vašej pleti impozantnú krásu.
 

Zloženie a vlastnosti:

BIO bodliakový olej, BIO slnečnicový olej, BIO marhuľový olej, BIO čerešňový olej, BIO konopný olej, BEWIT GOLD BEAUTY esenciálna zmes, BIO olivový olej, BIO mandľový olej, BIO olej z vlašských orechov, BIO avokádový olej, BIO perillový olej, BIO arganový olej, BIO šípkový olej, BIO mrkvový olej, BIO kaktusový olej (olej z opuncie), GEMMA COMPLEX - (BIO púčiky Gaštanu siateho, BIO púčiky Buku lesného, BIO púčiky Čerešne obyčajnej, BIO púčiky Višne obyčajnej, BIO púčiky Orecha vlašského, BIO púčiky Jablone domácej, BIO púčiky Lipy srdcovitej, BIO kvety a listy Hlohu obyčajného, BIO Slnečnicový olej, BIO Levanduľa esenciálny olej), Benzoin esenciálny olej

98% BIO certifikovaných ingrediencií

2% CTEO (Certified Therapeutic Essential Oils)

100% čisté a prírodné

0% syntetické

 

Návod na použitie:

Aplikujte na pleť, krk alebo dekolt ako súčasť svojej rutinnej starostlivosti.

Pre kompletnú starostlivosť môžete skombinovať s ESENCIÁLNYMI VODAMI BEWIT, ktoré možno použiť ľubovoľne po celý deň k hydratácii a osvieženiu ako tonikum.

 

Upozornenie:
Pred použitím pretrepať.

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.

Citlivé osoby - vzhľadom k obsahu alergénov otestujte najskôr na malej ploche pokožky.

GEMMA COMPLEX bol podrobený testu na alergény. Tieto ingrediencie sú v danej koncentrácii bezpečné, v daných limitoch patria medzi látky, ktoré sa neoplachujú a podľa Nariadenia č.1223/2009 musia byť uvedené na etikete.

Výrobok úspešne prešiel všetkými potrebnými kozmetickými testami a spĺňa všetky kritéria pre bezpečný kozmetický produkt.

Vyrobené: ČR
 

Ak chcete vedieť viac, pripojte sa k BEWIT komunite a získajte trvalý prístup k výhodnejším cenám, zľavám a hodnotným informáciám o esenciálnych olejoch, aromaterapii, zdraví a zdravom životnom štýle TU