BEWIT® CLEANSER - čistiace olejové sérum

Novinka

Vneste do svojho rituálu v starostlivosti o telo šetrnosť a sviežosť so zmesou prírodných olejov a esenciálneho oleja BEWIT GOLD. Každodenné umývanie oslabuje ochranný film našej pokožky a tá sa tak stáva náchylnejšia k jej vysúšaniu. Čistiace olejové sérum predstavuje šetrný spôsob, ktorý efektívne zbaví vašu pokožku nadbytočného mazu, prachu a ďalších nečistôt a zároveň obnoví jej rovnováhu. Obsah: 200 ml

Výrobca:
BEWIT
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1702-19-01
Doba dodania:
ihneď

37,34 €

+ -

BEWIT® CLEANSER - čistiace olejové sérum

Vneste do svojho rituálu v starostlivosti o telo šetrnosť a sviežosť. Povrch kože je pokrývaný lipidovým filmom, ktorý zaisťuje koži vonkajšiu ochranu a odolnosť. Kvôli každodennému umývaniu tento ochranný film oslabujeme a naša pokožka sa tak stáva náchylnejšia k jej vysušeniu. Čistiace olejové sérum predstavuje šetrný spôsob, ktorý efektívne zbaví vašu pokožku nadbytočného mazu, prachu a ďalších nečistôt a zároveň obnoví jej rovnováhu. Slnečnicový olej spoločne s bodliakovým olejom sa postará o zamatovo blažený pocit hydratácie a prinesie po dôkladnom očistení vašej pokožky uvoľnenie. Olej z hroznových jadier potom navracia pokožke stratenú elasticitu a zanecháva ju hebkú a sviežu. Synergické spojenie 100% esenciálnych olejov ukryté v BEWIT GOLD A vašu pokožku nežne prevonia a podporí pocit očisty, pokoja a pohody. A to všetko bez zbytočného zaťaženia a podráždenia.
 

Zloženie a vlastnosti:

BIO slnečnicový olej, BIO bodliakový olej, BIO olej z hroznových jadier, BEWIT GOLD A esenciálna zmes, BIO čerešňový olej, BIO olivový olej, BIO konopný olej, BIO mandľový olej, BIO olej z vlašských orechov, BIO avokádový olej, BIO perilový olej, BIO arganový olej, BIO šípkový olej, BIO mrkvový olej, BIO kaktusový olej (olej z opuncie), GEMMA COMPLEX - (BIO púčiky Gaštanu siateho, BIO púčiky Buku lesného, BIO púčiky Čerešne obyčajnej, BIO púčiky Višne obyčajnej, BIO púčiky Orecha vlašského, BIO púčiky Jablone domácej, BIO púčiky Lipy srdcovitej, BIO kvety a listy Hlohu obyčajného, BIO Slnečnicový olej, BIO Levanduľa esenciálny olej), Benzoin esenciálny olej

98% BIO certifikovaných ingrediencií

2% CTEO (Certified Therapeutic Essential Oils)

100% čisté a prírodné

0% syntetické

 

Doporučená aplikácia: celé telo

Pri aplikácii sa uplatňuje metóda umývania olejmi (Oil Cleansing Method). Aplikujte na mokrú pokožku, krúživými pohybmi vmasírujte (aspoň 2 min) a následne opláchnite teplou vodou a žinkou. Pre intenzívny účinok používajte spolu s vybranými telovými sérami BEWIT HOLISTIC COSMETICS.

Pre kompletnú starostlivosť môžete skombinovať s ESENCIÁLNYMI VODAMI BEWIT, ktoré možno použiť ľubovoľne po celý deň k hydratácii a osvieženiu ako tonikum.

 

Upozornenie:

  • Pred použitím pretrepať.
  • Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.
  • Citlivé osoby - vzhľadom k obsahu alergénov otestujte najskôr na malej ploche pokožky.
  • GEMMA COMPLEX bol podrobený testu na alergény. Tieto ingrediencie sú v danej koncentrácii bezpečné, v daných limitoch patria medzi látky, ktoré sa neoplachujú a podľa Nariadenia č.1223/2009 musia byť uvedené na etikete.

Výrobok úspešne prešiel všetkými potrebnými kozmetickými testami a spĺňa všetky kritéria pre bezpečný kozmetický produkt.

Vyrobené: ČR
 

Ak chcete vedieť viac, pripojte sa k BEWIT komunite a získajte trvalý prístup k výhodnejším cenám, zľavám a hodnotným informáciám o esenciálnych olejoch, aromaterapii, zdraví a zdravom životnom štýle TU