BEWIT® DAILY BEAUTY - denný zvláčňujúci komplex

Vysoko účinný komplex bioaktivnych látok. Obsah: 50 ml

Výrobca:
BEWIT
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1702-21-01
Doba dodania:
ihneď

37,19 €

+ -

BEWIT® DAILY BEAUTY - denný zvláčňujúci komplex

Daily Beauty je vysoko účinným komplexom bioaktívnych látok poskytujúci cielenú starostlivosť pre tú najnáročnejšiu pleť, ktorá vyžaduje nadštandardný prístup. Levanduľový olej a olej z vlašských orechov spolupracujú na intenzívnej výžive pokožky, dodávajú jej pohodlie a pružnosť. Čerešňový a marhuľový olej chránia pokožku pred poškodením, zatiaľ čo slnečnicový a bodliakový olej v nej pomôžu obnoviť zdravú rovnováhu. Poriadna dávka jemnej starostlivosti prichádza taktiež z olejov získaných z púčikov rastlín, ktoré v sebe ukrývajú to najlepšie, čo dokáže príroda vašej pleti ponúknuť. Olejová textúra sa veľmi rýchlo vstrebáva do pokožky a nezanecháva mastný film na jej povrchu. Toto unikátne sérum sa tak stáva nevyhnutnou súčasťou každodennej starostlivosti o pleť.

Zloženie a vlastnosti:

BIO bodliakový olej, BIO slnečnicový olej, BIO olej z vlašských orechov, BIO čerešňový olej, BIO marhuľový olej, BIO levanduľa esenciálny olej, BIO olivový olej, BIO konopný olej, BIO mandľový olej, BIO avokádový olej, BIO perillový olej, BIO arganový olej , BIO šípkový olej, BIO mrkvový olej, BIO kaktusový olej (olej z opuncie), GEMMA COMPLEX - (BIO púčiky Gaštanu siateho, BIO púčiky Buku lesného, BIO púčiky Čerešne obyčajnej, BIO púčiky Višne obyčajnej, BIO púčiky Orecha vlašského, BIO púčiky Jablone domácej, BIO púčiky Lipy srdcovitej, BIO kvety a listy Hlohu obyčajného, BIO Slnečnicový olej, BIO Levanduľa esenciálny olej), Benzoin esenciálny olej

98% BIO certifikovaných ingrediencií

2% CTEO (Certified Therapeutic Essential Oils)

100% čisté a prírodné

0% syntetické

 

Návod na použitie:

Aplikujte na pleť, dekolt alebo telo ako súčasť svojej rutinnej starostlivosti.

Pre kompletnú starostlivosť môžete skombinovať s ESENCIÁLNYMI VODAMI BEWIT, ktoré možno použiť ľubovoľne po celý deň k hydratácii a osvieženiu ako tonikum.

 

Upozornenie:

  • Pred použitím pretrepať.
  • Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.
  • Citlivé osoby - vzhľadom k obsahu alergénov otestujte najskôr na malej ploche pokožky.
  • GEMMA COMPLEX bol podrobený testu na alergény. Tieto ingrediencie sú v danej koncentrácii bezpečné, v daných limitoch patria medzi látky, ktoré sa neoplachujú a podľa Nariadenia č.1223/2009 musia byť uvedené na etikete.

Výrobok úspešne prešiel všetkými potrebnými kozmetickými testami a spĺňa všetky kritéria pre bezpečný kozmetický produkt.

Vyrobené: ČR
 

Ak chcete vedieť viac, pripojte sa k BEWIT komunite a získajte trvalý prístup k výhodnejším cenám, zľavám a hodnotným informáciám o esenciálnych olejoch, aromaterapii, zdraví a zdravom životnom štýle TU