BEWIT® EYE SERUM - očné sérum

Novinka

Získajte mladistvý a rozžiarený vzhľad očí. Obsah: 50 ml

Výrobca:
BEWIT
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1702-20-01
Doba dodania:
ihneď

39,33 €

+ -

BEWIT® EYE SERUM - očné sérum

Pokožka okolo očí je vzhľadom k menšiemu podielu tukových buniek veľmi tenká, preto sa tak stáva aj náchylnejšia k prejavom starnutia. Ľahká, ale zároveň veľmi účinná olejová textúra, poskytuje špeciálnu starostlivosť, ktorá jemnú pokožku okolo očí ochraňuje, tonizuje ju a bojuje proti vráskam. Starostlivo vybraná zmes 100% prírodných esenciálnych olejov BEWIT BABY SLEEP očné okolie regeneruje, znižuje výskyt tmavých škvŕn a opuchov a zvyšuje jeho celkovú pružnosť a pevnosť. Základ vyživujúcich olejov ako je konopný, čerešňový či marhuľový olej pleť vzpruží a dodá jej potrebnú hydratáciu. Výsledkom je mladistvý a rozžiarený vzhľad.
 

Zloženie a vlastnosti:

BIO marhuľový olej, BIO čerešňový olej, BIO slnečnicový olej, BIO bodliakový olej, BIO konopný olej, BIO Levanduľa esenciálny olej, BIO olivový olej, BIO mandľový olej, BIO olej z vlašského orecha, BIO avokádový olej, BIO perillový olej, BIO arganový olej , BIO šípkový olej, BIO mrkvový olej, BIO kaktusový olej (olej z opuncie), BEWIT BABY SLEEP esenciálna zmes, GEMMA COMPLEX - (BIO púčiky Gaštanu siateho, BIO púčiky Buku lesného, BIO púčiky Čerešne obyčajnej, BIO púčiky Višne obyčajnej, BIO púčiky Orecha vlašského, BIO púčiky Jablone domácej, BIO púčiky Lipy srdcovitej, BIO kvety a listy Hlohu obyčajného, BIO Slnečnicový olej, BIO Levanduľa esenciálny olej), Benzoin esenciálny olej

98% BIO certifikovaných ingrediencií

2% CTEO (Certified Therapeutic Essential Oils)

100% čisté a prírodné

0% syntetické

 

Návod na použitie:

Aplikujte na okolie očí ako súčasť svojej rutinnej starostlivosti.

Pre kompletnú starostlivosť môžete skombinovať s ESENCIÁLNYMI VODAMI BEWIT, ktoré možno použiť ľubovoľne po celý deň k hydratácii a osvieženiu ako tonikum.

 

Upozornenie:

  • Pred použitím pretrepať.
  • Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.
  • Citlivé osoby - vzhľadom k obsahu alergénov otestujte najskôr na malej ploche pokožky.
  • GEMMA COMPLEX bol podrobený testu na alergény. Tieto ingrediencie sú v danej koncentrácii bezpečné, v daných limitoch patria medzi látky, ktoré sa neoplachujú a podľa Nariadenia č.1223/2009 musia byť uvedené na etikete.

Výrobok úspešne prešiel všetkými potrebnými kozmetickými testami a spĺňa všetky kritéria pre bezpečný kozmetický produkt.

Vyrobené: ČR
 

Ak chcete vedieť viac, pripojte sa k BEWIT komunite a získajte trvalý prístup k výhodnejším cenám, zľavám a hodnotným informáciám o esenciálnych olejoch, aromaterapii, zdraví a zdravom životnom štýle TU