BEWIT® GOLD SERUM - zlaté revitalizačné sérum

Synergické pôsobenie esenciálnych olejov v báze vyživujúcich olejov. Obsah: 50 ml

Výrobca:
BEWIT
Dostupnosť:
Na objednávku
Doba dodania:
do 7 dní
Obj. čislo:
1702-18-01
Obsah balenia:
50 ml

38,03 € s DPH 31,69 € bez DPH

+ -

BEWIT® GOLD SERUM - zlaté revitalizačné sérum

Bioaktívne fytonutrientné sérum založené na blahodárnych účinkoch čistých esenciálnych olejov v báze tých najkvalitnejších vyživujúcich olejov. Čerešňový olej spoločne s marhuľovým olejom vďaka vysokému obsahu vitamínu A a E účinne obnovuje mladistvú vitalitu a elasticitu pokožky, redukuje jemné línie a vrásky a odhaľuje jedinečnú energiu vašej krásy. Synergická kombinácia bodliakového, konopného oleja a oleja z vlašských orechov sa postarajú o dôkladnú hĺbkovú výživu a hydratáciu vašej pleti, ktorá tak obnoví svoju sviežosť a hodvábny vzhľad. Pôsobenie zmesi najkvalitnejších esenciálnych olejov BEWIT GOLD SUPERIOR a BEWIT GOLD WR SERUM znamená doslova prísľub čistej, rozjasnenej, vyrovnanej pleti.
 

Zloženie a vlastnosti:

BIO čerešňový olej, BIO marhuľový olej, BIO bodliakový olej, BIO olej z vlašských orechov, BIO konopný olej, BEWIT GOLD SUPERIOR esenciálna zmes, BEWIT GOLD WR SERUM esenciálna zmes, BIO olivový olej, BIO mandľový olej, BIO avokádový olej, BIO perilový olej , BIO arganový olej, BIO šípkový olej, BIO mrkvový olej, BIO kaktusový olej (olej z opuncie), GEMMA COMPLEX - (BIO púčiky Gaštanu siateho, BIO púčiky Buku lesného, BIO púčiky Čerešne obyčajnej, BIO púčiky Višne obyčajnej, BIO púčiky Orecha vlašského, BIO púčiky Jablone domácej, BIO púčiky Lipy srdcovitej, BIO kvety a listy Hlohu obyčajného, BIO Slnečnicový olej, BIO Levanduľa esenciálny olej), Benzoin esenciálny olej

98% BIO certifikovaných ingrediencií

2% CTEO (Certified Therapeutic Essential Oils)

100% čisté a prírodné

0% syntetické

 

Návod na použitie:

Aplikujte na pleť, krk alebo dekolt ako súčasť svojej rutinnej starostlivosti.

Pre kompletnú starostlivosť môžete skombinovať s ESENCIÁLNYMI VODAMI BEWIT, ktoré možno použiť ľubovoľne po celý deň k hydratácii a osvieženiu ako tonikum.

 

Upozornenie:
Pred použitím pretrepať.

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.

Citlivé osoby - vzhľadom k obsahu alergénov otestujte najskôr na malej ploche pokožky.

GEMMA COMPLEX bol podrobený testu na alergény. Tieto ingrediencie sú v danej koncentrácii bezpečné, v daných limitoch patria medzi látky, ktoré sa neoplachujú a podľa Nariadenia č.1223/2009 musia byť uvedené na etikete.

Výrobok úspešne prešiel všetkými potrebnými kozmetickými testami a spĺňa všetky kritéria pre bezpečný kozmetický produkt.

Vyrobené: ČR
 

Ak chcete vedieť viac, pripojte sa k BEWIT komunite a získajte trvalý prístup k výhodnejším cenám, zľavám a hodnotným informáciám o esenciálnych olejoch, aromaterapii, zdraví a zdravom životnom štýle TU