BEWIT® NIGHT REPAIR - nočné sérum s výťažkami z púčikov

Novinka

Prebuďte sa so sviežou, hebkejšou a odolnejšou pleťou s NIGHT REPAIR. Obsah: 50 ml

Výrobca:
BEWIT
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1702-22-01
Doba dodania:
ihneď

37,65 €

+ -

BEWIT® NIGHT REPAIR - nočné sérum s výťažkami z púčikov

Počas noci využíva pleť priestor na svoju regeneráciu, detoxikáciu a opätovnú výstavbu antioxidantovej bariéry na ochranu proti vonkajším vplyvom, ktorým musí počas dňa čeliť. Unikátna kompozícia vzácnych olejov na tvár naplnená zmesou 100% prírodných esenciálnych olejov BEWIT GOLD AA SERUM sa stará šetrne o vašu pokožku počas spánku. Vysoký obsah vitamínu A a E z čerešňového a marhuľového oleja pomáha rozjasniť a vylepšiť tón pleti dodaním potrebnej energie. Avokádový olej uľaví dehydrovanej pleti, intenzívne ju regeneruje a prináša osvieženie a pohodu. Rascový olej upokojí podráždenú pokožku a prevonia ju korenistou vôňou. Spolupôsobenie konopného a bodliakového oleja vďaka bohatému zastúpeniu cenných mastných kyselín pokožku posilňuje a navracia jej prirodzenú pružnosť a pevnosť.
 

Zloženie a vlastnosti:

BIO marhuľový olej, BIO čerešňový olej, BIO slnečnicový olej, BIO avokádový olej, BIO konopný olej, BIO bodliakový olej, BIO olej z čiernej rasce, BEWIT GOLD AA SERUM esenciálna zmes, BIO olivový olej, BIO mandľový olej, BIO olej z vlašského orecha , BIO perillový olej, BIO arganový olej, BIO šípkový olej, BIO mrkvový olej, BIO kaktusový olej (olej z opuncie), GEMMA COMPLEX - (BIO púčiky Gaštanu siateho, BIO púčiky Buku lesného, BIO púčiky Čerešne obyčajnej, BIO púčiky Višne obyčajnej, BIO púčiky Orecha vlašského, BIO púčiky Jablone domácej, BIO púčiky Lipy srdcovitej, BIO kvety a listy Hlohu obyčajného, BIO Slnečnicový olej, BIO Levanduľa esenciálny olej), Benzoin esenciálny olej

98% BIO certifikovaných ingrediencií

2% CTEO (Certified Therapeutic Essential Oils)

100% čisté a prírodné

0% syntetické

 

Návod na použitie:

Aplikujte na pleť a dekolt ako súčasť svojej rutinnej starostlivosti.

Pre kompletnú starostlivosť môžete skombinovať s ESENCIÁLNYMI VODAMI BEWIT, ktoré možno použiť ľubovoľne po celý deň k hydratácii a osvieženiu ako tonikum.

 

Upozornenie:

  • Pred použitím pretrepať.
  • Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.
  • Citlivé osoby - vzhľadom k obsahu alergénov otestujte najskôr na malej ploche pokožky.
  • GEMMA COMPLEX bol podrobený testu na alergény. Tieto ingrediencie sú v danej koncentrácii bezpečné, v daných limitoch patria medzi látky, ktoré sa neoplachujú a podľa Nariadenia č.1223/2009 musia byť uvedené na etikete.

Výrobok úspešne prešiel všetkými potrebnými kozmetickými testami a spĺňa všetky kritéria pre bezpečný kozmetický produkt.

Vyrobené: ČR
 

Ak chcete vedieť viac, pripojte sa k BEWIT komunite a získajte trvalý prístup k výhodnejším cenám, zľavám a hodnotným informáciám o esenciálnych olejoch, aromaterapii, zdraví a zdravom životnom štýle TU